Jump to content
paRADOx

Месечна среща София

Recommended Posts

НЕДЕЛЯ 24 ФЕВРУАРИ 2013 ГОДИНАПубликувано изображение

Място: Слатина, зад Булгарплод

Час: 13:00

42.679375,23.388777

 

GPS координати

 

Този път ще присъствам на срещата 100%! Гледам, че във facebook се организират и протестни шествия в този ден. Tа дано полицията да е заета с тях, и не ни тормози нас на Булгара. Публикувано изображение

joskata ме осведоми и за времето в Неделя - очертава са да е добро.

Изваждайте бързите Хонди от гаражите и си носете фотоапарати, цигари, солети, енергийни напитки, семки....и най-вече добро настроение.

Хайде до Неделя, че се забравихме. Публикувано изображение

Редактирано от paRADOx
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там съм и аз....както спомена Радо в по горните редове за сега и прогнозата за времето е с нас.....айде да се съберем да се видим....до неделя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще дойда.В миналата тема се писа някой да донесе от новите табелки,но уви нямаше!Ще има ли такива на тази среща,да се обзаведа???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По план съм там пак ;)Айде от мен да мине, пак ще нося фотото :lol: Елате повече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По план съм там пак ;)/>/>Айде от мен да мине, пак ще нося фотото :lol:/>/> Елате повече :)/>/>

Да между другото много яки снимки правиш и добре се сещаш и да ги качваш после тук във фейсбук, екстра евала ти права пич ;)/> И ти благодаря за което, снимките са си важна част от всяко едно такова мероприятие :cool:/> п.п. И аз съм на линия в Неделя :rolleyes:/>
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да не съм с бързата... но ще съм с новата! Миите бегачките ще им правим фото сесия и аз взимам фотоапарата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път и аз ще съм на линия и ще дойда с "бабата" да я поразходя малко Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да дойда за пръв път, но съм от тихичките та няма и да разберете, че съм бил там :D/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МОТОТО на тази месечна е "ЕЛАТЕ ПОВЕЧЕ".....

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕДЕЛЯ 24 ФЕВРУАРИ 2013 ГОДИНАПубликувано изображение

Място: Слатина, зад Булгарплод

Час: 13:00

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега е моментът да дойдат всички, които до момента са се чудели дали да го направят, и са пропускали срещите ни.:)

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да се молим времето да е хубаво и да не вали, че като гледам прогнозите на Чолаков го дава малко променливо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
joskata e обещал хубаво време. Споко. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а този път, някой ще носи ли от тези табелки за номерата? няколко колеги вече видях с монтирани и много радват. Предния път поразпитах но нямаше никой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като по заявка в снимка.бг :lol:http://wwwspirit.snimka.bg/automobiles/honda-meeting-24-02-2013.733459 .. не ми дава да завъртам снимките в сайта :dry: :dry: има 3-4 на една страна :angry: Клипчетата не се сещам къде да ги кача, така че да могат да се гледат направо, ще пробвам по-късно в Y.T., за това давам линк за сваляне.http://dox.abv.bg/files/listtree

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше екстра.

Снимките са супер, приятел!

Само за сваляне на клиповете дава грешка: Несъществуващ файл / папка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да едитна предния пост, ако иска някой можещ да ги комбинира :)/>Уж до преди малко линка беше ок, ама нещо се е бъгнал явно, но пък ги качих в YouTube, ако съм объркал някой мотор ми кажете и ще ги оправя.https://www.youtube.com/user/bobenc0/videos?flow=grid&view=0 (без последното :lol:/> :lol:/> )Отново линк за сваляне...http://dox.abv.bg/files/listtree тоя път няма да го затварям, докъто някой не потвърди, че става за сваляне :D/> :D/> Срещата беше супер! Браво ;)/>п.п. линка май не работи пак... ама ги има в YT :)

Редактирано от www.spirit

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава среща сте спретнали малко коли но много стартове евала фенове, така имам едно питане някой може ли да ми даде данни на момчето с червения рекс хареса ми как седи с Б16-те тука едни мои приятели с бмв-та и опели са мераклии и нали преди карах хонда само ме базикат, че нямало бързи такива май ще трябва да ги доведа на такава среща така говореха преди и като уредих старт с колегата Егоцентрик с бившата му Б16ка останаха като попарени но бързо забравиха тия гонки и пак лаят хаха, както и да е ще се радвам да ми дадете кординати на момчето с рекса

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте инфо и за бялата намръщена врачанска ВТИ-ка...тя върви на зла гад...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@west bam

 

Благодаря ти за обективното и безпристрастно мнение относно D16 vs B16. Много спорове породи този CRX в една друга тема...

Както и да е.

Срещата се получи много добре. Аз се забавлявах искрено.

Нямах намерение да се състезавам, но така се получава всеки път. Публикувано изображение Адреналинът, провокаторите, и надъхващата публика ме поставят на старта.

Имаше и едно BMW 2.8 на срещата, но не пожела да се пусне с мен.

 

ps: CRX-а за който питаш е мой

ps2: Civic-a с ВР регистрация е B16 (сток - поне според думите на собственика), на ламарина!

Редактирано от paRADOx
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега искрени поздравления за рекса ако си навит може да те сгоним с някоя наша машина от Елин Пелин пък може и да се пуснеш с мен ще ме биеш но за спорта съм навит но дай да минем на лични ако искаш да не спамим тук

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешната среща ми хареса много беше много добра и доста хондички дойдоха някакви клипчета качени има ли ????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешната среща ми хареса много беше много добра и доста хондички дойдоха някакви клипчета качени има ли ????

Да колега ;) Тук: https://www.youtube.com/user/bobenc0/videos?flow=grid&view=0 (без последното)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой само да даде свестен линк за снимките, и аз утре ще кача някоя друга снимчица. Днес въпреки гадното време срещата много ми хареса!Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква му е играта на този белия сивик? Защо такъв бърз автомобил е толкова неподдържан? Това някаква нова мода ли е, какво?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...