Jump to content
EmZvr

Фолио brushed aluminium

Recommended Posts

От къде мога да намеря фолио като на снимката ? Дори в ибей намира един резултат и не се вижда за същото нещо ли става на въпрос.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ще пуснеш ли снимки ако си го монтирал това фолио? Искам да видя от друг ъгъл как изглежда. Този Сивик на снимката с махагона ли е или е с по-тъмния като на VTI-то?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм, все още се колебая тъй като съм със сивия интериор и каквото и да го правя все ще си изглежда зле а сега са други неща на ред в списъка :D.

Фолиото всъщност се оказа 1080-BR230(От mgproduct казаха, че могат да го доставят и него). Ето и другите снимки, които са в темата с проекта му. Наистина е трудно да се прецени как би изглеждало на живо, но според мен ще е добре.

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Оригинално изглежда така: http://imageshack.us/photo/my-images/839/54323196.jpg/ С имитацията на махагон е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, много добре се е получило с това фолио, стои матово. Иначе и аз съм с този гаден сив салон и направо ми бърка в здравето :sick: Но освен седалките има твърде много пластмасарии за смяна и не знам дали си заслужава инвестицията за преминаване към черен салон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Ето детайл облепен с такова фолио

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...