Jump to content
vasstop

Volkswagen Club Fest 2013

Recommended Posts

да го хване яд човек, че е варненец :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да се отрича че организацията им е на НИВО .

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме, евала за мероприятието.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и кой друг форум е подарявал чисто нова кола на феновете си ?

Едва ли самия форум е подарил кола, като гледам се радват на доста спонсори. Естествено, похвално е че са го организирали
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Организират го всяка година. Ходил съм 2 пъти, ако имам възможност уикенда ще ида пак :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да да, добри са им фестовете, заслужава си посещението. Ако имам възможност ще ида.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Факт е, че немските марки тук и техните форуми направо са грандиозни сравнение с нашият. Организацията на VW и BMW форума е няколко хиляди пъти по-сериозна от нашата. 2012та година от София посока - Калояново (Дракон) са тръгнали 7000 коли, само от тук. Ние едва организираме събития за 300 коли :)/>. Някои хора тук наблягат повече на цензурата на форума и се трият мнения , отколкото на истинските събития , които трябва да се случват.

7000 коли :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само като видиш рекламата и вложеното желание, няма как да не отидеш (стига да имаш възможност) :plane:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих и останах доволен! Има какво да се види! :) Имат невероятни реставрации и доработки! И няколко едри турбини :D Са чакам да им взема грозното ЪПче и да си джиткам! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз успях да ида на феста ;) наистина добрите им проекти са изключително много и сполучливи няма значение дали реставрация, силов тунинг и тн.... пък и ФВ момичетата които стояха там около колите също си ги биваше :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, аз пак съм блял някъде и съм изпуснал, че има такова събитие :D Утре ако е късмет, може да отскоча :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не е направил повечко снимки , поне да видим :lol:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди час се прибрах от мероприятието. Нямам думи просто - както всяка година, перфектно организирано с много атрактивни возила, щандове и тн. Нещо, за което ние можем само да мечтаем, не защото нямаме какво да покажем, а защото като че ли не искаме. На всеки автомобил имаше табелка с информация за модификациите, модел, година на производство, никнейм на собственика, имената му. А тук всички караме стокови хонди до доказване на противното :dry:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми беше поредния VW фест, на който присъствам и за пореден път се радвам, че отидох. Страхотна организация, страхотни автомобили, направени с много желание и любов. Оценката ми е 10+. Ако има догодина (не че се съмнявам, хората там са сериозни) пак ще ида

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Посетих го за поредна година, всъщност почти на всеки VW събор ходя, защото съм си "голфаджия" от около 8 години вече :)/>) , но въпреки че смених марката не пропускам мероприятие. За мен не е важна марката, а феновете и колите. Ходя и на БМВ събор и там има какво да се види и на Форд да отидете пак ще се накефите на разни коли. Просто организацията при VW е на много високо ниво, което е постигнато с доста събори и години на труд, което отстрани няма как да се види.Снимки може да видите във страницата във FBОстанах доволен, имаше дори представил от нашия град :)/>)

Редактирано от freesoul

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Факт е, че немските марки тук и техните форуми направо са грандиозни сравнение с нашият. Организацията на VW и BMW форума е няколко хиляди пъти по-сериозна от нашата. 2012та година от София посока - Калояново (Дракон) са тръгнали 7000 коли, само от тук. Ние едва организираме събития за 300 коли :)/>/>. Някои хора тук наблягат повече на цензурата на форума и се трият мнения , отколкото на истинските събития , които трябва да се случват.

:worthy:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...