Jump to content
Guest Maina 6th gen

Записване за националната среща

Recommended Posts

Guest Maina 6th gen
Публикувано (Редактирано)

в моята HONDA сме 4 човека,където и да е :rolleyes::cool:оппаа,забравих CHIKO - 2и Драго - 2

Редактирано от Майна 6-та генерация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KIKO_HONDA

и в мойта двама :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ACURA-CRX

Пичове ако се уточни каде ще се ходи сас сигурност.И за какво става по точно на вапрос .може и мене да ме броите (2-ма души). :rolleyes::cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Ние със сигурност ще сме 4 човека :cool: Две коли :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

Минимум 2,може и четирма.САмо кажете каде,да се подготвим психически за сумата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Лани съм бил там , бунгало с 2 преходни стаи(без врата между тях  ) с 4 легла,баня с тоалетна,хладилник и телевизор беше 20лв на вечер 

Поне така каза майната :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

МРЕЛ, ГИНАЛ - ТАМ СЪМ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

МРЕЛ, ГИНАЛ - ТАМ СЪМ

Хей ма на!Евентуално х2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

И за мен 2 места ще трябват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

И от мен поне двама човека,макар и да не съм напално сигурен защото незнам какво ще стане след цял месец:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

И ние сме двама и сигурно ще пристигнем с малко закъснение, защото резервацията ми за почивка на морето е от 10-ти а ще бъда там 12 дни :rolleyes: Само кажете къде ще бъде националната среща :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DjSprite

хей и аз съм там ...където и да е .... па макар и за един ден ...пове4е не става .. :ph34r: ...4е трябва да се работи ...но на 22ри ще доида да по4ерпя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

и в моята кола сме 2 ,а сигурно ще тругнем от ямбол 5,6 хонди Х 2човека

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Да не мине котка път там сме :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

Да не мине котка път там сме ;)

да,но пишете колко сте там(още не се знае къде),да може който се ангажира с организацията да провери и запази места :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Да не мине котка път там сме  ;)

да,но пишете колко сте там(още не се знае къде),да може който се ангажира с организацията да провери и запази места :ph34r:
Малко е относително при мен за това казвам общо но като разбера конкретно споделям веднага (между 2 - 6 коли)по принцип ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vassil Spassov

Бройте ме и мен. Дано да е събота и неделя. В моята хонда ще сме двама.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Незнам как се записвате за тази среща като незнаете още къде ще е, ;) може пък за някои да няма значение къде е :) за мен обаче има нали се сещате че ако е примеро в Малко Търново няма как да стане :ph34r: Та ние сме двама и сме с Micra - та обаче ще кажем дали ще доидем като разберем къде е - предполагам и повечето хора така ще направят ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest THUNDER

ТАМ СЪМ !!И по-точно - Майна, резервирай за мен и половинката едно бунгало за ТРИ нощувки, съответно 20, 21 и 22-ри август. НЕЗАВИСИМО къде ще се състои срещата ;) Само да няма много комари, че треа със CRX-а да ги гоня и да ги размазвам хе-хе :ph34r: Аре със здраве!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

И аз ще съм там. Може би ще сме двама. Искам да знам, обаче, къде ще бъде срещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

за мен също може да ми запазите за 20,21,22 .две нощувки .А до колкото комарите -Тunder ,ще ги гоним с двата CRXa :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GReddy

И за мене 2 нощувки за 20,21 и 22.Обаче трябва да се уточни мястото.Доколкото разбрах маи ще бъде на ЮНДОЛА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondyo

и от мен 2 бр. сигура :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Още една кола , значи станахме 6 човека с по 3 коли :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

Още една кола , значи станахме 6 човека с по 3 коли ;)

:D бафф мааму! :( 6х3=18 хонди,карани от 6 човека :( ей тва са фенове :D сега сериозно - днес се срещнахме с колегата rebel на Юндола и както и очаквах няма свободни места за целият август,освен в един закътан (забутан)лагер,където обещаха да осигурят стотина(може и повече) места,но срещу капаро и то навреме заявени :Dнощувките ще са 5-6 лв на човек (разбирай 6), което е нормална ценаrebel скоро ще даде тук инфо и за възможностите и цените в добър хотел пак там,а и за яз БатакНека който може да провери и на другите предложени места за сбирката какви са възможностите,но по-бързо,да не останем по поляните накрая :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Blagoy

Ако говорите за яз.Батак (Цигов чарк) там има доста голям хотел, Панорама се казва и трудно се запълва:(. Хотелът е приличен и мисля че стаите са между 8 и 10 лв, поне миналата година беше така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Аз съм сам, освен ако някой не се присъедини в ролята на багаж.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

и аз сьм сам засега но и аз приемам багаж(мьрдащ-по вьзможност женски,рус,20 годишен,мерки 90/60/90)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rebel

- За Юндола - нощувката в приличния двузвезден хотел е 12лв на легло, но още чакам да ми кажат дали има възможност за тези дати.- За Цигов чарк единственият избор е хотел Панорама . Цената е 14.50 на легло. Запознах се с управителя и се уговорихме като уточним бройката и се стигне до резервация да говорим за евентуалната отстъпка за група - КЕШ или включване на вечеря в тази сума.По отношение на цената с колегата Антон (Майна 6-та генерация) стигнахме до извода, че Юндола е по-изгодна, защото има избор за по-евтин вариант (бунгало-6лв/легло-три стаи х2легла с обща баня и тоалетна) и по-комфортен хотел за 12лв/легло, съответно стаи с 2 и 3 легла.Ако става дума за атракции и развлечения Цигов чарк води - може да се наеме бъги, лодка, водно колело, лодки на въздушна възглавница; има много ресторантчета и е доста оживено, а през уйкенда бих казал - ПРЕКАЛЕНО :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gkb

Абе да взема и аз да доида :()))но не знам дали с колата или без нея :(така че Виктореееможеш да ме броиш :Dама то много време има до тогава :DПС: ВИКТОРЕ ИСКАМ СИ СНИМКИТЕ С МОТОРААААА :()))))))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 100NX Golf Destroyer

Еййй, най-накрая да мога да пропиша в този форум, thanX, Викторе... :( Здрасти на всички, nice to meet you и т.н. :( С голям кеф ще се присъединя, стига да имам възможност тогава, ...пък и да не го оставям колегата petrakiev самотен с тази Микра :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Еййй, най-накрая да мога да пропиша в този форум, thanX, Викторе... :( Здрасти на всички, nice to meet you и т.н. :D С голям кеф ще се присъединя, стига да имам възможност тогава, ...пък и да не го оставям колегата petrakiev самотен с тази Микра :(

В тази връзка - аз също вероятно няма да съм с Хонда. Но не пиша защото не е 100% сигурно че ще идвам..... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

Убаво де,да взема и аз да дойда а?Бройте ме за двама,но до един два дни ще кажа дали ще сме 4-ма!! :())

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ACURA-CRX

Пичове уточнете каде ще се ходи сас сигурност зада знам как да деиствам.Иначе каде сте трагнали с тези резерваций.Иначе както се очертава ще сме много яка паплач.Уточнете 100% каде ще сме зада се знае какво ще се прави. :(:(:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Daisy

Хей и мен да не ме забравите! :( Засега съм сам, други няма, ама ако някой иска може да пътува с мен, тъкмо да тестваме новата колица на дълъг път, че тя милата засега само по светофарите виси :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

до тук грубата сметка показва над 60-70 фенове :thumbs1: маркирам,понеже ми омръзна да броя всеки път,а и за обща информация :fun: и отново напомням - нека който може да провери из по-централна България за друго възможно място , но да има осигурени нощувки все-пак,не само голи предложения,без никакъв ангажимент :beer: Аз съм навит където и да е :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...