Jump to content
tsurko

Резервоар на сивик англичанка

Recommended Posts

Здравейте колеги,не знам дали темата е за тук или за технически... по-скоро ми се струва като offtopic, затова я плясвам тук.Та по темата - снощи са ми източили бензина от колата (сивик 6-та, англичанка). Бензина, псуването - майната му, това е ясно. Питането ми е - може ли да е станал някой сакатлък, за който да трябва да се погрижа? Мислех, че между отвора на резервоара и самия резервоар има филтър, цедка и т.н. - значи ли, че вече са унищожени и трябва да предприема нещо? Смятам, че бензина е източен от там, защото ламарината, която покрива капачката стърчеше (не беше затворена напълно). Което ме навежда на мисълта, че са я натиснали с нещо, отворили са я, правили са каквото са правили, капачката обратно, че даже и са затворили ламаринения капак частично (Културна работа).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислих, че това упражнение вече не се практикува. Но за съжаление се е случило.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така смятах, но ей на - случи се :)Как да е... не исках толкова да се оплаквам, колкото да разбера само дали може да са прецакали неще по пътя до бензина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да имаш проблеми , сипвай бензин и карай смело .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер неприятна история :-( Филтъра за горивото се намира в двигателния отсек, т.е. под предния капак, по протежението на гърловината до резервоара нямя никакви специални филтри или цедки. Прецакали са ти "само" капака на резервоара, дееба тъпите нещастници!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за инфото, значи нямам никакви драми. Капака го оправих още на място. За щастие са пипали внимателно и няма никакви щети по колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...