Jump to content
TEHKO

Спукано стъкло

Recommended Posts

И такааааа преди 2седмици сменях предното-челно стъкло...попитах "майсторите" да не би да е засукано купето и след 2дена да се върна пак със спукано стъкло -" Ще направим измервания и ако има нещо ще ти кажем" добре нп.. след 3часа си вземам колата цялата насрана от силикон и тиксота..казаха ми 2дена да не махам тиксото и така карах си аз 2дена с тиксото.. махнах тиксото и какво да видя О ЧУДО счупили са щипките на лайсната и са я залепили НЕКАДЪРНО със силикон..лайсната беше готова да падне (имах само 1предна лайсна в последствие си купих друга и видях разликите..) та днес стъклото пукнато лайсната фръкна...пукнатото е тръгнало от страната на лайсната и прилича сякаш някой с клещи е стиснал стъклото и то е изпукало ...утре ще ходя да се опитам да направя рекламация в дадения "сервиз" за сега няма да му казвам името но не е Кобрата-пратиха ме при тях но бяха заети за 2дена напред.. а тия бяха свободни ясно защо..140лв струва стъклото като се помолих да няма ЗЕЛЕН сенник...естествено отговора беше-"ами те всички стъкла имат сенници вече е въпрос на късмет какъв цвят ще е" бях готов да дам още пари само и само да не е зелен сенника.. нямам документ че съм сменял прозореца при тях.. утре ще отида като човек и вече по нататък очаквам някой запознат какво да предприема ясно е че е сервизна грешка като са слагали глупавата лайсна...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо ги кажи къде са тия некадърници :X Документ имаш ли че си дал пари някакви?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам Митак нито фискален бон нито абсолютно нищо..и така днес ходих за рекламация Управителя на сервиза ми каза че не може да има рекламация имало следи от отчупено стъкло явно някой се е мъчил да ми открадне лайсната...(лайсната залепена с плюнка при вятър пада-камоли някой да я пъне с отверка) и така почна да ми се оправдава и тем подобни ...отивам отсреща в кобрата и там ми казаха че рамката на колата не е почистена от ръждата и най-вероятно това е причината или дефектно стъкло или направо пукнато стъкло са ми сложили... при положение че ТХ у Варна и нямам страшен вид :D ..та господата от "кобра" ме пратиха на защита на потребителя ДАааааа ама от там ядец нямам доказателство че съм бил там ... та те ме пратиха в ТД на НАП и пуснах жалба (1празен бял лист-свободен текст) та до 1месец от НАП-а ще получа нещо си и аз не разбрах точно какво и с това нещо отивам при защита на потребителя и така нещата се задвижват много бързо :) жална му майка на тоя дето ми се направи на 100кила... сервиза се намира като тръгнеш от 8ми приморски минаваш камерите за виница и сервиза е вдясно или иначе казано точно срещу автостъкла КОБРА ...името е ЕЛИС АУТО

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Думи нямам, не ме послуша за Кобрата..... дано от НАП ги надушат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, аз работя (така да го кажа в софийския клон на въпросната фирма), но като цяло единствено ни свързват осигуровки с тази фирма. Та тук в София от нашата фирма никога няма да имаш оплаквания, тъй като сме 2-ма човека, ходим по адреси да сменяме стъклата и винаги работим с огромна точност и прецизност (имам в предвид че хиляди пъти сме сваляли здрави стъкла от бракувани коли, спасявали сме стари лайсни и сме били лоялни към клиентите). Та мисълта ми е проблема не е в шефа на фирмата, който между другото е голям глупак и от 3 месеца не ни плаща служебните телефони, ами от човека, който ти е монтирал стъклото. И все пак ако има пукнато на стъклото ти или е некачествен монтаж или някой е искал да ти направи мръсно. И при 2-та случая не е приятно...П.П. въпросната фирма има 1 година гаранция на стъклата, като в нея не се включват да хванеш и да си счупиш стъклото или ако има ръжда по купето, но ако все пак си сигурен, че проблема е настъпил в следствие монтажа, значи си търси правата. И едно нещо мога да ти гарантирам, никой по никакъв начин не ти е мерил купето дали е усукано, защото това го прави само машина и струва скъпо да се направи :D

Редактирано от honda_lv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за информацията моля не споделяй на колегите ти от Варна за намеренията ми ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре я чакай че ме е напушило много ..какво покрива гаранцията?? Потъмняване :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шумове, течове, някъде не добре залепено стъкло и т.н. За разлика от колегите ние тук ходим на място и монтираме и ти сам решаваш лайсните как да ги поправим ако се счупят при демонтажа, наблюдаваш процеса, за да си сигурен, че няма да има нищо нередно и т.н. :)П.П. преди известно време правихме един прелюд 4 генерация и лайсните му отстрани излязоха направо с щипките и попитахме естествено момчето какво да правим и вместо тях поставихме гумена лайсна покрай целия прозорец и се получи доста добре като цяло. :)

Редактирано от honda_lv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едни пичове .. точно след вятърна мелница ( пътя за Каменар) тя остава в дясно и въпросния сервиз е на 500 метра в ляво .. голяма сграда занимават се само с стъкла стъкло повдигачи огледала и тнт .. няколко човека съм пратил там и всички са останали доволни .. а с мен се занимаваха доста да ми сложат подгрев на огледалата .. можеш там да опиташ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за сега си карам със спуканото стъкло (отново) и чакам отговор от НАП и после комисията :) но май е по-добре да пия студената вода и да го сменям така като гледам ще се забърка един кръг от който има излизане само с ново стъкло от друг сервиз ...140 лв не ми се прежалват ей така.. ноооо BG майка ;) няма къде да им сложа отрицателен феедбек :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...