Jump to content

Recommended Posts

1. Дата: 17.01.2013г. 2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: Тениски.3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги: Много съм доволен !!! 4. Оценка за нашето отношение към Вас: Много съм доволен !5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: ----6. Препоръки към нас, ако има такива: Андрей бъде все така професионалист и отзивчив.7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Колегата z350 е много точен и винаги готов да посрещне някоя креативна идея. Препоръчвам го на всеки поради точно отношение, супер цени и качество !!! - При нужда отново бих се обърнал към Андрей - z350 и бих използвал отново техните услуги и авточасти: Естествено !!!

Редактирано от Gaze.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: 09.03.2009, 12.05.2009, 06.03.2010, 09.07.2010, 29.04.20112. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: Фланелка с дълъг ръкав, тениска, грейка(елек), тениска, тениска3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги: Много съм доволен !!!4. Оценка за нашето отношение към Вас: Много съм доволен !!!5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: ----6. Препоръки към нас, ако има такива: Андрей бъде все така професионалист, отзивчив и дружелюбен!7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Колегата z350 е много точен и винаги готов да посрещне някоя креативна идея. Препоръчвам го на всеки поради точно отношение, супер цени и качество !!!- При нужда отново бих се обърнал към Андрей - z350 и бих използвал отново техните услуги и авточасти: С най-голямо удоволствие.П.П. Съвсем скоро ще се оборудвам с няколко тениски от Андрей - z350, че да съм подготвен за летния сезон. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...