Jump to content
Hukumo

Шофьорски курсове в София

Recommended Posts

Привет колеги, Един приятел (на 21г.) иска да се запише на Шофьорски Курс в София. Тъй като мина доста време от както аз съм взел книжка и нямам представа как стоят нещата сега, моля ако някой има актуална инфо да ме насочите. за сега това което сме видели в нета и сме се спрели най-вече заради цената и добрата локация (около Плиска) е : http://dc.bau.bg/ цените наистина изглеждат добре (530,00 лв за целия курс, със всички такси), организацията е голяма и сериозна (не е някой гаражна фирма), но отзивите във форумите са противоречиви..? очаквам вашите мнения и коментари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам понятие от тази фирма, мога да те насоча към конкретен човек - Митко от Веспа 49, аз съм доволен от него, пак е в района. :)В Плиска често виждам автомобили на iDrive и те са голяма фирма като съюза.Като анти-реклама ако ви попадне Георги Тронков в полезрението и неговата фирма Лиму бягайте далече - аз съм патил от него, неговото не може да се нарече курс. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, моля да изтриете тази тема..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега мой много добър приятел има фирма, ако те интересува пиши лично ще те свържа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...