Jump to content
Naiden_Chervenkov

Не иска да пали акорд2.0i ls 5 генерация

Recommended Posts

Здравейте!Имам следния проблем:Преди коледа, когато беше големия сняг целия двигател се беше набил със сняг и след като по изчистих двигателя колата запали, но работеше на 2-3 цилиндъра и така и не се оправи след 15 минути работа с поддържане на газта. И след нова година реших да я закарам да ми я оправят. Закарах е на майстор и той каза не мога да ти помогна , най-вероятно е нещо електрониката или газовото дава проблеми ( с обикновенно газово е ). След като я взех пак пробвах да запаля, но от тогава даже само върти стартера и не пали, а преди поне палеше. Закарах я на друг майстор и той дига ръце - казват че са проверили компресията на цилиндрите, кабели, свещи, делко, бензиновата помпа, има и някакво реле за бензиновата помпа и то е проверено, откачано е и газовото,за да не би неговата електроника да дава проблем, и пак не пали, и се съмняват да не би компютъра да прави проблем. И сега може би ще търся трети майстор да я гледа, но какво толкова може да и има, че да не могат да открият проблема.Помагайте и давайте съвет от къде може да е проблема или поне при кого да я закарам, че да ми свърши работа? от Варна съм.Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава работа, аз дето съм от Бургас знам къде да отида :P Виж тук

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава работа, аз дето съм от Бургас знам къде да отида Публикувано изображение Виж тук

 

Първият при когото ходих е Дидо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, ако беше от София щях да ти предложа човек, при когото да отидеш, ама...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закарай някой да види ангренажния ремък нещо да не е прескочил кога си го сменял за последно. Сигурен ли си че всичко по електрониката е проверено както трябва от втория майстор. Виж и дали дюзите на инжекциона имат захранване(импулси).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закарай някой да види ангренажния ремък нещо да не е прескочил кога си го сменял за последно. Сигурен ли си че всичко по електрониката е проверено както трябва от втория майстор. Виж и дали дюзите на инжекциона имат захранване(импулси).

Не е компютър, ангренажния ремъка си е наред, инжекциона има захранване. Дилемата продължава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След почистване на дюзите колата работи перфектно, както си беше и преди.

Редактирано от Naiden_Chervenkov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше ли да стане с добавка за инжекцион.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И как да стане като колата му не е палила :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...