Jump to content
Orion

Колко шлици

Recommended Posts

Здравейте колеги! Интересува ме колко на брой са шлиците на съединителя на D15b2 и дали ще мога да сложа кабелна кутия от D16a6 със L3 кожух ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има мноо голямо значение кои е ровил преди теб по колата ;) !!!.5та я има и с 200 мм и с 212 сиреч 20 на 19 шлици . по скоро си с 19 там има и на 200 и на 212 .Писах ти намираш си кутия и местиш карантията в твоята много по лесно е. инак на двигателя ще я закачиш ма разлика няма много в тея кутий ;) а и цирка е по голям .Другото на 212 е препоръчително да минеш . ако не си ,ти трябва маховик и комплект съединител .Мале нещо се оплетох с броя шлици :D :D .единственото е че а6 трябва да е с големите лагери а ти си с малките .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фене,момчето пита за моята кутия,да знае дали да я взема.L3 кабелна кутия,с големите лагери е,с предавки от рекс и крайно 4,4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е аз да не съм ванга че да знам ко има вътре ;)/> :D/> .А6 ни е с рексови ни е с 4.4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа,бе,аз затва уточнявам.20 шлици е моята и последно карах с керамиката на AMD-от стария му мотор-д15б2 мини ми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето защо понякога жокерите са от полза .И пак идваме на моето мести карантията и е шес ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ще стане работата с тая кутия и моя съединител :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...