Jump to content
Guest edikoisi

евтино боядисване

Recommended Posts

Guest edikoisi

някой ако има оферти или познати ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dancing_niki

Много относителен въпрос. Всеки майстор ще ти каже, че трябва да види за какво става въпрос, за да ти каже колко е ти излезне. Иначе 0888685167-Жоро ако си говорим за София. За Прага не мога да ти кажа :lol: а и цени не мога да ти кажа, защото той на мен не ми взема нищо за труд. Но поне мога 100% да гарантирам за него!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest go6i11

АКО ИМАш ПЪТ КЪМ ВИДИН ОБАДИ СЕ ЗА ХОНДИ ИМА ПРОМОЦИЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi

колата е сивик седан цвета е Р-81 чевена не е металик и не е блъскана просто боята е поизгоряла и надрана ако това стига за преблизителна цена мястото не е проблем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

колата е сивик седан цвета е Р-81 чевена не е металик и не е блъскана просто боята е поизгоряла и надрана ако това стига за преблизителна цена мястото не е проблем

Цялостно боядисване независимо дали е права или крива си върви между 600 и 800 лв!.Относно Р81 боята е с база и лак, не е акрилна и зависи каква ще се купува дали на Алкидем, Лезонал,Спицхекер...? аха та Р81 е три разли4ни тона - така 4е като се прави боята задължително с капа4ката на резервоара, 4е най-бързо и лесно се сваля.Айде дано да съм бил полезен и УСПЕХ Редактирано от dj_mi6o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...