Jump to content
Guest jamie

За ОФТОПИК писанията.

Recommended Posts

Guest jamie

Съжалявам че трябва да го кажа но смятам че офтопика е донякъде оправдан - малко хора се усещат че чата е във #vtec.А понеже не намират например ХТМЛ чат тук - получават се доста офтопик постинги ... аз поне го считам за нормално.ПП: Ако тази тема започне да се развива, може би мястото и не е тук а в "Предложения".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

ми да си гъгнеме тогава,само Виктор да не ни усети,че :):);):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Абе получават се офф-топици понякога или често,но не мисля че трябва да се обвиняват хората за това или да се стига до затваряне на теми :) едно предупреждение е достатъчно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Тук Виктор НЕ Е замесен.

 

Въпросната тема АЗ я заключих ! :)

 

Ще ме прощавате, ама тоя форум напоследък (и НЕ само по моя преценка) е меко казано УЖАСЕН ! Непрекъснато се пишат врели некипели, непрекъснато OFF TOPIC изказвания, които в повечето случаи са нелепи до n-та степен.

 

Ето ви пример Дами и Господа - въпросната тема която заключих. Погледнете първо КАК е озаглавена и КАКВО представлява същината на тази тема, т.е. ПЪРВОТО мнение. След това проследете и вижте НАДОЛУ какво става - то няма едно с друго мнение което да се застъпват, да са на една и съща тематика. Започва да се говори по някакъв "проблем", един идва и подхвърга нещо ново и всички го почват !!! И накрая какво става - "манджа с грозде", т.е. една тема в която са изприказвани хиляди приказки, а всъщност нищо НЕ Е казано по същинската, първоначална тема. ТЪПО Е ! И НЕ Е само тази тема - повечето са такива :)

 

Ето го и моето послание към всички: НЕ че се мисля за най-знаещия или за човека който спазва всички правила и е безгрешен (просто НЯМА ТАКЪВ ЧОВЕК), но....ПРЕДИ да направите тема или просто да дадете МНЕНИЕ в дадена тема, ЗАМИСЛЕТЕ СЕ КАКВО искате да кажете, да ПОКАЖЕТЕ или ДОКАЖЕТЕ. И най-вече, повтарям НАЙ-ВЕЧЕ се придържайте към темата ! Много важно че колегата "Sanders" на сигнатурата написал "Gentlemans", а не примерно "Gentleman". Сгрешил е, човешко е - случва се. Щом искаш да му помогнеш, да го просветлиш (което е хубаво), прати му едно лично съобщение, или направи една НОВА тема за да повдигнеш въпроса че това не се пише така ами е иначе. Защото е тъпо колеги ;) Представете си един НОВ човек, който за пръв път влиза в този форум и се натъква именно на тази тема - че той повече няма да иска да влезне тук, само като види какви работи се пишат, колко е "разхвърлено".

 

Затова - "отсявайте" това което искате да кажете. НЕ пишете САМО като да се намирате в работа - някои хора съм забелязал че си имат някаква мания да дават мнения :) Хубаво, ама е добре тези мнения да имат някаква стойност, да имат смисъл...

 

НЕ ИСКАМ да налагам цензура или нещо от сорта - В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ !!!:) Това НАЙ-много съм го мразил - да се трият или редактират нечии писания. Но се постарайте да бъдете по-точни и конкретни, по-грамотни ако щете. Все пак - този форум се чете от ХИЛЯДИ НЕпознати хора, трябва малко по-"официално" да го даваме, така да се каже ;);) Затова и наложихме да се пише на КИРИЛИЦА (с ЯКО правописни грешки от страна на някои хора, но поне на роден език). Айде IRC-то (канала #vtec) си е друга история :)

 

Ако щете ми се сърдете, псувайте и т.н. Аз като наблюдател (защото в последно време само чета БЕЗ да пиша) ви казвам че отстрани е ТЪПО - Вие се излагате, а и самия форум по този начин става МНОГО БЕЗИНТЕРЕСЕН !!!

 

PS: можеби, затова ТРЯБВА да се направи още един раздел в този форум, а именно - "OFF TOPIC", раздел в който да се пишат неща които НЕ са свързани в ХОНДА АВТОМОБИЛИТЕ !!! Практиката показва че всеки един форум, НЕзависимо на каква тематика е, ТРЯБВА (полезно е) да има и такъв раздел. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest civic 1.5 cx

значи аз влизам по 7-8 а понякога и повече пъти на ден, но както може би сте забелязали рядко поствам мнения. срещи много рядко пропускам, но във форума рядко пиша. просто се въздържам т.е. като няма какво да кажеш или вече е казано, по добре мълчи! сега, че понякога се получава оф топици, аз мисля че това е нормално, дори бих казал че е по-интересно така. темата се развива. но наистина е по добре да се прави нова, за да е по-прегледно и ясно. така че аз мисля че един нов раздел е страхотна идея. аз лично съм с двете ръце за.(ама както решите вие де).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondyo

Относно това с кирилицата, то се вижда че на някои хора им е очевидно трудно/невъзможно да пишат на кирилица без правописни грешки. В смисъл, вижда се "методиевицата" отзад: Я-тата стават на ИА-та, Ю-тата на ИУ-та, Ъ-тата на А, У или к'вот падне. Идеята ми е, че май е по-добре на който му е трудно да си пише на латиница - не виждам какво толкова може да се излагаме от това.P.S. Сега сигурно това мнение ще бъде поругано като off-topic, ама кво да направя като е най-удобно да се коментира непосредствено след въпросното пост-че, касаещо официалното използуване на кирилицата непосредствено след това мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

PS: можеби, затова ТРЯБВА да се направи още един раздел в този форум, а именно - "OFF TOPIC", раздел в който да се пишат неща които НЕ са свързани в ХОНДА АВТОМОБИЛИТЕ !!! Практиката показва че всеки един форум, НЕзависимо на каква тематика е, ТРЯБВА (полезно е) да има и такъв раздел. :)

Аз като често участващ в :)-ците, съм твърдо за някакъв подобен раздел, където ще се обсъждат несериозни теми - например защо Марк Антони замалко да мине Парадокса, и т.н. - нещо, което ни вълнува в момента, сигурно вълнува и някой друг, не е достатъчно сериозно да остане в 'Архивите' за поколенията.

 

Освен offtopic-ци там може да се коментират тунинги, да се слагат снимки на нещо интересно и т.н. - тоест няма да е само говорилня. А ще е за хора с повече свободно време.

 

За #VTEC канала ще ме извинявате, ама не става! Дори и да изключим най-важното условие там - и двамата, които чатят, да са там - пак е кофти, 1000 съобщения, този влязъл онзи излязъл. И най-вече стоиш и чакаш и дебнеш да не изтървеш мнението, което те вълнува. е чак толкова свободно време нямам. Пък и кой влиза там, замислете се...

 

Пак стана :), но за нов раздел съм твърдо ЗА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

АДХ, да пуснем едно гласуване за ОФФТОПИК форум ?Аз бих бил ЗА !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

АДХ, да пуснем едно гласуване за ОФФТОПИК форум ?

Няма проблем, дори и БЕЗ гласуване може да се оправят нещата :) Но поне за близкия месец време НЕможе да стане тази работа или казано по друг начин - докато Виктор не се появи, нищо НЕможе да се направи по въпроса :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

Аз самият в последно време доста рядко влизам във форума но този път ще се ползвам от правото си на мнение !Значи от едан страна АДХ е прав-тъпо е да видиш тема примерно "продавам джанти" а в крайна сметка да разбереш, че "...черешите в не знам си кое село тази година имали много червеи " ! Така че предупреждения трябва да има. Признавам си че това са си ядове за модератора но няма как ! От друга страна понякога чета някоя тема , харесва ми какви шеги се разменят и когато реша и аз да кварам някой майтап вече катинарчето е сложено ! И така не може ! Самия факт, че темата върви с пълна пара, показва че макар и вече да е предимно офтопици( марзи ме да превключвам сега) , темата пак е забавна и интересна ! Едно заключване просто дразни в случая ! Сега, ако се направи нещо като ОФТОПИК ФОРУМ според мен той сам по себе си ще е скучен. Надали някой поначало ще реши да пише в него. Мисълта ми е , че тези спонтанни шеги, закачки и т.н. се появяват в хода на самата тема. Та в този смисъл си мисля че след няколко предупреждения , ако една тема започне "да се изражда" по добре е да не се заключва а да се прехварли във въпросния офтопик форум.Тя вече е събудила интереса на мнозина , които акоимат желание, ще я продължат и на друго място.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Сега съжелявам за :) но си падам бъзиклия ;) Ей хора Виктор го няма , ДАЙТЕ ДА ПИРУВАМЕ :);):);) че после ще ни :););):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

Ха-ха ! Тино, точно затова говоря -трябва да има и шеги в темите !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

по добре е да не се заключва а да се прехварли във въпросния офтопик форум

Идеята си я бива :) Само да не стане така че след време всички теми са прехвърлени в "Офтопик" :) Няма нищо лошо в шегите,но много сме малко хората които се познаваме лично и понякога хумора не може да бъде разбран от всички :) Аз лично не веднъж съм чувал за форума "пълен с нямащи кво да правят пубери".Определено не ми харесва тая оценка :) Трябва да има няква промяна.Дано да измислим как да стане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Според мен, ако има бъзици в темите, те трябва да са пак горе-долу по темата, а за Офтопик има ЛИЧНИ СЪОБЩЕНИЯ, просто трябва да се въздържаме от размиване и отплесване от темата.А на тема раздел: ОФТОПИК - това ми звучи абсолютно безмислено по една причина: Много теми, които в последствие биват заклеймени като оффтопик, в началото са били съвсем ОНтопик и като бъдат преместени, доста хора ( най-вече нерегистрирани) вобще няма да ги видят. Аз съм от скоро в тоя форум, но и аз вече чух някоя и друга лоша дума от хора решили да видят как е тук :) Според мен модераторите имат пълното право да ни пилят на главите, а от друга странна всички трябва да се въздържаме, за да ни пилят по-малко :) Никой не обича стрикните, безумно контролирани, и със култова йерархия форуми ( справка: определени места в дир.бг ) така че нека този форум не става такъв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

по добре е да не се заключва а да се прехварли във въпросния офтопик форум

Аз лично не веднъж съм чувал за форума "пълен с нямащи кво да правят пубери".
Те порастналите пубери са по-страшни :)

 

Та още :) по темата за офтопиците

 

- Каква е разликата между момчето и големият мъж?

- Цената на играчките

 

 

Сега сериозно по темата.

Не знам модераторите какви инструменти имат, дали го имат този или го нямат и трябва Виктор да го напрограмира, ама пък на мен ми хрумва една идея. Защото е кофти да се мести темата - не е темата виновна, ами този дето се е изхвърлил offtopic

 

И какво може да се направи по този случай? Модератора решава, че мнението е offtopic, или дискусията е тръгнала във съвсем друга посока (точно offtopic)

- и премества това/тези мнения в раздел offtopic. И човека получава предупреждение.

 

За това следващият път, когато човека (аз примерно) реша да пиша offtopic, аз ще отворя нова тема в раздел offtopic, където ще цитирам мнението и ще си напиша offtopic

 

 

Уф сложно стана, и още по-сложно става ако ще го правим със текущите инструменти. Сега ако имаше бутон "Отговори offtopic" и директно да се отваря нова тема в раздел offtopic - ама пък е сложно за програмиране, а и интерфейса се усложнява.

 

 

Абе може да се научим на дисциплина, като искаме да разводняваме темата, си отваряме нова в offtopic, цитираме мнението, което разводняваме, и почваме.

 

Също така ще е добре да има и линк към темата, която разводнявам. Ама Виктор като прочете всичките ми предложения, направо ще ме игнорира :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

по добре е да не се заключва а да се прехварли във въпросния офтопик форум

Идеята си я бива :) Само да не стане така че след време всички теми са прехвърлени в "Офтопик" :) Няма нищо лошо в шегите,но много сме малко хората които се познаваме лично и понякога хумора не може да бъде разбран от всички :) Аз лично не веднъж съм чувал за форума "пълен с нямащи кво да правят пубери".Определено не ми харесва тая оценка :) Трябва да има няква промяна.Дано да измислим как да стане.
Това е и идеята - тогава ще търсим сериозните неща тук, а просто лафче (и череши) - в ОФТОПИК форума. Просто да разделим нещата.ПП: Това за пуберите и прочие не ме впечатлява особено, вярвам - и теб. Хонда клуба набра скорост и е достатъчно сериозен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Понеже съм в шибан клуб и понеже нямам време и понеже ми е изкълчена ръката и едвам пиша, ще кажа съвсем кратко и ясно - офтопик форум НЯМА да има, поне докато аз се занимавам с нещата. Точка. Няма нищо, което да мразя повече от форум чатове и офтопици, особено по местата, за които се грижа насериозно. :)

 

Поздрави от Габрово. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Понеже съм в шибан клуб и понеже нямам време и понеже ми е изкълчена ръката и едвам пиша, ще кажа съвсем кратко и ясно - офтопик форум НЯМА да има, поне докато аз се занимавам с нещата. Точка. Няма нищо, което да мразя повече от форум чатове и офтопици, особено по местата, за които се грижа насериозно. :)

 

Поздрави от Габрово. :)

Веселиш се виждам - как успя ръка да изкълчиш ?

Жалко за ОФТОПИК форумите, оправяй се и не се вкисвай.

ПП: Ти може да мразиш, а какво ако ние обичаме ? М ? Поставям въпроса ребром отрано, преди да стане от мухата слон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Ти може да мразиш, а какво ако ние обичаме ?

Кои са "НИЕ"?Аз не обичам :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Ти може да мразиш, а какво ако ние обичаме ?

Кои са "НИЕ"?Аз не обичам :):):)
Колеги, ще ви помоля нека запазим добрия тон моля ви :);) Аз също съм от оффтопаджийте, ама не мисля че трябва да се караме за глупости какво ще кажете по въпроса??? Иначе - всеки може да се мръщи, сърди и да прави от мухата слон ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Според мен оффтопик-а не е желателен, но ако го има в някоя тема то нека да е в разумни граници. Не разбирам и защо една тема в която има оффтопик трява да бъде затворена при положение, че темата върви (чете се и се пише в нея). Това не е решение на проблема с оффтопика до колкото може да се нарече проблем. По-скоро нещо като времено решение.До колкото знам форум е място където определена група от хора може да общуват. Ако форума стане прекалено официален без оффтопици и т.н. , ще стане не само официален, но скучен, което ще доведе до отдегляне на част от потребителите. Един раздел "Извън темата" би дошъл добре. Вместо да се чудим къде да споделим нещо несвързано с Хонда. Решението определено не е ИРЦ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Ти може да мразиш, а какво ако ние обичаме ?

Кои са "НИЕ"?Аз не обичам :):):)
Добре. Дотук - форум от 2-ма души (може с АДХ да са 3-ма).Не че се заяждам :-))))ПП: За сефте съм съгласен обаче с изказването на ПАРАДОКС-а.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Това което казва Парадокса е правилно ,НО че форума трябва да е сериозен и официялен също е верно,но според мене официялен форум,където наистина има само информация за Хонда(Акура респективно) може да се постигне единствено и само когато клуба ХОНДА започне да се изгражда на вече членски вноски,официялно регестриран може би и един куп официялности които наистина не биха простили караници във форума,защото тогава нещата ще стоят коренно различно и хората представляващи клуб-а няма да разчитат на интернет пространството да обсъждат важни теми и няма да се решават примерно с месеци наред къде ще е националната среща , а един( или повече ) отговорници за тази работа ще се заемат с тази задача .Именно тогава ще има отговарящи за тази дейност.Съгласете се с мене че не може група от трима човека(Алекс,Виктор и Омбре,ако има други извинете ме ) да поемат цялата отговорност и да се мъчат всеки месец да създават мероприятия и срещи за фен клуб от 300 човека.Надявам се съвсем искрено на тазгодишната ( и не знам дали не е и първа по рода си ) национална среща да се вземат някакви решения и започнат да се предприемат действия :)

А ако клуба се гради на интернет страница и форум нещата много лесно биха стигнали до тука,да се появяват все повече офф-топици и наистина хора гости които не са фенови на Хонда , но от любопитство посетят форума със сигурност ще констатират несериозността на клуб претендиращ да представляват една от най-великите марки за коли(мотори и т.н.) HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sanders

Моето скромно мнение е ,че би било добре да има такъв оф-топик !Все пак срещи не се правят всяка седмица , не всеки може да присъства!Оф-топика ще даде възможност хората да общуват помежду си без да се налага да се чакат срещите!И относно майтапите които се пускат - не смятам , че някой се е майтапил с някого , когото не познава лично,дори си мисля , че добрия тон ще се запази !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest I-style

И какво стана- имаме си полицеийски режим! Всички сме равни ама някой са по-равни. Офтопика е редовно срещано явление, почти навсякъде (във всяка тема) и по едно две офтопик мнения. И какво да влизмае във форума и да се държим като на дипломатически прием защото някой хора офтопика ги дразни, да не се базикаме защото някой това ги дразни и в какво се превръща това в неосоциалистически реализъм- всеки мисли против държавата, но никой не го споделя защото това дразни власт имащите. Оценявам усилията на модераторите, но след като общото мнение налага наличието на офтопик канал то нека има такъв канал- на което отговора е има ИРЦ! Ами да хаванем да преместим целия форум в ИРЦ? Нека има толерантност- да фразнещо е да се четат офтопици- нека се създаде място за тях а не да си заключваме темите- това не помаха, само създава напражение.Дано все пак някой се вслуша в тези мнения! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

Защото е кофти да се мести темата - не е темата виновна, ами този дето се е изхвърлил offtopicИ какво може да се направи по този случай? Модератора решава, че мнението е offtopic, или дискусията е тръгнала във съвсем друга посока (точно offtopic) - и премества това/тези мнения в раздел offtopic. И човека получава предупреждение.

Иво, пак рискувам да ме обвиниш "че винаги претендирам да съм прав" но и този път няма да се съглася с теб ! Според мен хората често се кефят на това ,когато да кажем пуснат някоя шега, да видят че тя се приема добре и другите масово и се кефят ! същото е и с някое офтопик мнение ! не може да искаш да се пращат лични съобщения , при положение че офтопик мнението не е адресирано конкретно до един -единствен човек ! Ти би ли разпратил офтопик мнението си до 10 човека като лично съобщение ?Аз не бих !И друго, как си представяш прехвърлане само на определени мнения в раздел офтопик ? нали този раздел ще се превърне в пълна боза-мнения нападали отвсякъде, бе звръзка помежду си ! От друга страна колегите ,които се дразнят че темата се е "изродила" са в правото си -все пак те са влезли да търсят информация по техния си проблем ! Но така или иначе тази тема вече е поела в друга насока , така че дори да се "окастри" от офтопиците, тя няма да предложи нищо повече. Аз лично съм на мнение, че контрола не трябва да се осъществява със забрани !Ако хората искат да си чатят , ще го направят и в друга тема !-всичките ли да ги заключим ? Достатъчно е Виктор от време на време да напомня че темата се отклонява ! Това би било достатъчно за добронамерените форумци, които да кажем просто са се отнесли без да се усетят ! Сега ако няколко поредни напомняния не помогнат , може прсото част от "изродената "тема " да се "ампутира " и да се пренесе в раздел "офтопик".Тогава тези които посещават темата заради чата ще имат възможност да си продължат шегите и естествено няма да искат "да се връщат назад" към вече оразаната тема, след като "лафа тече с пълна сила на друго място...Офф, много се разпрострях , извинете ме !точно аз май не съм и без друго то наи-активните форумци ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Аз лично съм против офтопика и ще кажа защо. Много е неприятно когато някой от нас има да каже нещо наиситна важно за него и получи около 10 - 15 мнения които нямат нищо общо с обявената от него тема, а в някои случаи дори не са адресирани до него. Коментирал съм с няколко съклубари, че сериозно се 'изпарява' желанието да се публикуват каквито и да е обяви. Причината - НЕНУЖНИ коментари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Аз лично съм против офтопика и ще кажа защо. Много е неприятно когато някой от нас има да каже нещо наиситна важно за него и получи около 10 - 15 мнения които нямат нищо общо с обявената от него тема, а в някои случаи дори не са адресирани до него. Коментирал съм с няколко съклубари, че сериозно се 'изпарява' желанието да се публикуват каквито и да е обяви. Причината - НЕНУЖНИ коментари.

Май пак останах неразбран. :) Дано и тоя път не говоря на патагонски. Аз също не обичам излишните коментари, но ... понякога може и без да искаш да направиш оффтопик за да дадеш пример. И пак колеги - умолявам ви, нека не се пораждат дразги за щуротий и да спазваме добрия тон ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

тези които посещават темата заради чата ще имат възможност да си продължат шегите

Ехооооо :) - чакайте малко бе хора !!!Вие изопачавате идеята на този форум :) Този форум, е създаден с ЦЕЛ взаимопомощ, забавление и т.н., събирането на едно място на хора с еднакъв интерес, а именно - ХОНДА АВТОМОБИЛИ !!! След като са влезнали да четат този форум и най-вече когато ПИШАТ, ТРЯБВА да се придържат към темата, а именно - ХОНДА АВТОМОБИЛИТЕ ! Затова е "ХОНДА ФОРУМ" а не "седянка" всеки да говори какви са му проблемите и дерзанията.Всеки човек си има повече от едно хоби и интерес - АКО едно от тях е ХОНДА, хубаво, влизай тук, чети, пиши ако искаш (това си е твое право), но по ТЕМАТА - придържай се КЪМ ТЕМАТА (Хонда автомобилите) ! Ако едновременно с това си да речем и футболен запалянко, колекционер на марки или просто ПОРНО МАНИЯК :) (примерно казано ;)) - ходи и се кефи по другите форуми и места, за другите си интереси ! НЕ смесвайте и НЕизопачавайте идеята на този форум - АКО имаш да кажеш нещо смислено, подкрепено с факти, нещо свързано с ХОНДА - кажи го ТУК, в този форум !!! Ако ли не - НЯМА СМИСЪЛ ЗАЩО ДА ПИШЕШ, като да се намираш в приказка !!!:) Имаше НЯКОГА един господинчо, който влизаше тук само като да си чеше крастата, бълваше НОН СТОП простотия но общо взето НИЩО СМИСЛЕНО свързано с Хонда - затова и вече го няма тук :) Точно така стоят нещата и на който не му изнася - НЯМА МЯСТО ТУК, В ТОЗИ ФОРУМ !!!;) Защото това НЕ Е седянка а ХОНДА ФОРУМ !!! Да, направено е с цел взаимопомощ и също така с цел забавление, да ти е кеф, да се разтоварваш КАТО обсъждаш любимите автомобили. НО - не го изопчавайте моля ! Както казваше един колега: АКО МОЖЕШ ПОМОГНИ, АКО НЕ - НЕ ПРЕЧИ !!! Или казано по друг начин - АКО има какво да кажеш свързано с Хонда - КАЖИ ГО. Ако ли не - мълчи си и не се излагай с безмислиците които бълваш !!! Малко грубо, но имам чувството че НЯКОИ хора просто НЕмогат да ме разберат по друг начин ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

Този форум, е създаден с ЦЕЛ взаимопомощ, забавление и т.н., събирането на едно място на хора с еднакъв интерес, а именно - ХОНДА АВТОМОБИЛИ !!! След като са влезнали да четат този форум и най-вече когато ПИШАТ, ТРЯБВА да се придържат към темата, а именно - ХОНДА

Аз лично некарам ( по стечение на обстоятелствата ) Хонда, но ако имам проблем с Тойотата пак бих потърсил помощ тук или бих се консултирал с Омбре. Иначе казано , аз съм тук не заради МАРКАТА а заради ХОРАТА с които се познавам от тук , от времето ,когато карах Хонда и може би за времето ,когато ще карам пак хонда ! е, значи ли това че до този момент аз съм персона нон грата ? :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Хора, дайте да се изясним ! НЕ ме разбирайте погрешно :)

 

НЕ искам да налагам никаква цензура или да налагам строг контрол върху мненията ви - В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ ! Напротив - пишете, контактувайте, кефете се за Хондите СВОБОДНО, не съм казал че НЕ трябва да се "кривне от правия път" на темата - даже от време на време е ЖЕЛАТЕЛНО за разведряване на обстановката :);) , но - старайте се да НЕ прекалявате ! :) Ето това искам да кажа - старайте се да бъдете максимално ясни, точни и конкретни с това което искате да кажете.

 

И си имайте "едно на ум" - това все пак е ХОНДА ФОРУМ, пишете ПРЕДИМНО неща свързани с ХОНДА АВТОМОБИЛИТЕ !

 

Ето това е :) Мисля че, всичко е повече от ясно и всички трябва да са доволни ;):) И смятам да оставим нещата така, т.е. БЕЗ да има отделна секция "OFF TOPIC" - щом така казва Администратора (Виктор), така ще бъде ! Човека се занимава с тези неща отдавна и знае какво има предвид !

 

Мисля че темата е изчерпана !!!;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Стига бе човек.2-те последни мнения са ти много противоречиви.2-рото повече ми хареса, но трябва да има още един раздел в който да се обсъждат и по-различни теми освен тези свързани с марката. Забелязвам, че винаги има и винаги е имало такива теми. Например ако на някой му се роди дете и иска да сподели радоста си, в кой раздел да го направи?Не смятам че темата би била подхождала на раздел като: "Информация, мнения, препоръки", "Сервизи и магазини", "Купува / продава", "Honda спорт", "Технически въпроси" или "Общи дискусии"!Не казвам че сега веднага трябва да се направи, но поне нека да се има предвид!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Браво Парадоксе, точно за това иде реч. Пуснете просто един раздел РАЗНИ :) Пък нека всеки си пише това което го вълнува ако и другите пишат в темата - значи е интересна. Не винаги има пряка полза от нещата и един на пръв поглед ненужен раздел офтопик може да се окаже голям плюс за форума - най-малкото че хората в него не са некви сухари безкраино влюбени в колите си, че нищо човешко не им е чуждо, че на хората им се раждат деца, че черешите станали :):):) упсссс малко стана офто - какво беше ? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

уффф,виках си че няма да пиша в тази тема "извън темата", но май и мен ме засърбяха ръцете :P безкрайно уважавам труда на Виктор,АДХ(в стария и новия форуми), омбре и основните им помощници, разбира се тяхно е правото да решават ще има,или не офтопик тема, но си мисля,че не е излишна такава :rolleyes: Смятам, че тя ще разтовари останалите сериозни теми от офтопици(поне донякъде), а в крайна сметка мисля,че не сме само колеги по марка събрани в този клуб,а вече и приятели,които винаги има какво различно от автомобилите да споделят :cool: Аз може би съм най-дъртия фен в клуба,но и мене ме сърби гъза чат-пат да си направя някоя шега,или да полафя с някой тука :P А какво остава за наполовина по-младите от мене?Така,че призива ми е - пуснете една тема,в която да си чешем езиците,па който иска да я отваря,който не- ще я прескача, а ние,редовите членове трябва да поемем ангажимент и да внимаваме повече,да не пълним форума наистина с плява :lol: П.П. вижте тази офтопик тема колко бързо се разрастна,явно има натрупано напрежение, а и голям интерес :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondyo

Аз, такова, не че нещо, ама.... заглавието на тази секция - "Общи дискусии", в която се намира настоящата тема не е ли достатъчно показателно? То си е баш за такива раздумки. Не виждам защо е нужно да има втори форум за оф-топици, като си има секция за това в тоя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

ако на някой му се роди дете и иска да сподели радоста си, в кой раздел да го направи?Не смятам че темата би била подхождала на раздел като: "Информация, мнения, препоръки", "Сервизи и магазини", "Купува / продава", "Honda спорт", "Технически въпроси" или "Общи дискусии"!

Парадоксе, мен ако питаш ,ако на някой му се роди дете , темата си е баш за "информация ,мнения , препоръки " !!виж ако е тръгнал да се жени товгава е за"технически въпроси ":-)))Не посмях да предложа обсъждането на гаджетата да попадне в "купува/продава " че жените в клуба може и да ми спуснат гумите ! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet
Отговорено (Редактирано)

Започва да става фикс-идея -релакс бе момчета- жегата не ни действа добре май :cool: -мисля ,че никой не иска от нас кореспонденция на английски аристократи -само малко филтриране на глезотиите./и себе си слагам тука :D -суета/ Аре ROCK'N'ROLL :lol: .P.S. Мисля ,че няма да се получават неприятни реакции ако се стараем да :1.Първо и основно: Да се пише на български-най-хубавия език на света.2.Преди да натиснем "Добави" да си кажем честно дали някой го .... :rolleyes: точно за това мое мнение.Ами това са две правила според мен-аз самия не съм пример за подражание--ама оттук натък ша се замисля.

Редактирано от F18 Hornet

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

никой не иска от нас кореспонденция на английски аристократи -само малко филтриране на глезотиите

Точно за това говоря :cool: ЕВАЛА :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

никой не иска от нас кореспонденция на английски аристократи -само малко филтриране на глезотиите

Абе знаех си че ще се разберем накрая :lol::D:cool::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

никой не иска от нас кореспонденция на английски аристократи -само малко филтриране на глезотиите

Абе знаех си че ще се разберем накрая :lol::P:cool::rolleyes:
Иииииииии аз пък за цяла тема да те видя да се усмихнеш :P Хайде сега - спираме с глупостите, ама спираме да си и говориме на криво става ли??? Аз също съм на мнение да има САМО сериозни теми, ама не и за прибягваме до услугите на администратор и модератор да бият ключовете на повечето теми, защото сред всички глупости, човек може да открие и ценни неща :P:D и pease приятели :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...