Jump to content
Mom40_87

разлика в портовете на главите

Recommended Posts

здравейте колеги, имам едно питане. може ли да ми каже някой колко мм са всмукателните и изпускателните портове на двете глави, Д14а4/3 и Д16з6. моля да ме извините ако има подобна тема,ако има бих се радвал да ме препратите към тях,понеже не можах да намеря нищо с търсачката.ако не е за тук темата моля да я преместите в правилния раздел. благодаря предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам изкаш да постигнеш ефекта от д16з6 главата с порт, няма да стане . Ако се бъркам се извинявам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата не е само в размера на порта, а и в самата форма, така че тая задача идва малко по-сложна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се търси наподобяване на З6 глава,няма как да стане,щото разликата е И в гърбиците на разпределителния вал,освен във формата и размера на портовете ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По сравнително скорошен спомен на височина двата порта нямаха разлика, но във ширината имаше около 6мм ... портването ще е мъчително и не много смислено, но ако ти се занимаваи си твърдо решил имам чертеж на фланец, който да си изрежеш от 2мм тенеке и да използваш като ограничетел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...