Jump to content
Richard

съдействие за закупуване на HONDA CRV

Recommended Posts

Здравейте всички форумци. Както много други, така и аз стигнах до извода че следващата ми кола ще е HONDA CRV 1 ген., страхотна возия и по думите на много - много здрава машина. Но това ще стане към края на март, когато ще се върна в България, че сега съм малко по гурбет. Купя ли я - ще я газифицирам с ГИ, и не мисля да избирам конкретно някой от двата двигателя 128 или 148 коня, просто ще търся запазен екземпляр. Но проблем ми е че живея в Шумен, а там няма специализиран сержиз за Хонди, или поне някой майстор, който да може да извърши обстоен преглед на возилото, преди за го купя, евентуално. Пък и аз до сега не съм карал японка и не знам какво и къде се гледа. Конкретно за CRV 1 ген. най-малкото си мисля че ще трябва да знам - дали е имало монтирана газова преди, дали клапаните са регулирани, компресия на цилиндри, ходова част, но пак си мисля че ако е някой който си разбира, ще знае какво точно да погледне. Та значи на въпроса, бих искал да ми помогнете например ако си харесам HONDA CRV да кажем от Пловдив - някой пловдивчанин форумец да ми удари едно рамо - да ми препоръча добър сервиз за да ми я прегледет. Естествено - почерпката после ще е от мен. Да кажем ако има желаещи да ми съдействат - да ми пишат моб. си телефони, и като се върна, както писах по-горе към края на март в България, и като започна да обикалям из автокъщите, независимо в кой град си харесам дадена Хонда - да имам на кой да се обадя за помощ за сервиз и преглед. Както писах почерпката после гаранте. Предварително ви благодаря и се надявам повече хора да изразят желание за съдействие, и на всички във форума - леки и безаварийни километри с хондите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...