Jump to content
Х.Ставрев

Средна конзола Прелюд 4 ген в Сивик 5 ген

Recommended Posts

Идеята ми се въртеше в главата от доста време но все не намирах време за реализацията и но пък за това на сметка ровейки се из разни разнообразни форумчета попаднах на това http://honda-tech.com/showthread.php?t=2762074 .:P/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е уникално,незнам само планките за смяна мястото на ръчната как ще ги оцелиш.

Редактирано от Traccer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много добро. И моментите с ръчната ме замислят и мен. интересно ми е как се хваща и напасва на мястото на старото барче?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дублирах поста без да искам Публикувано изображение

Редактирано от tzetzotz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tази статия я бях видял преди година близо и се надъхах много да го направя. Не го направих с барче от прелюд ами от акорд понеже ми изпадна без пари. А за това от прелюда ми искаха 60лв. Планката за монтирането на ръчната я взех от магазин за крепежи, има готови перфорирани и са идеални за целта(струват около левче), а вместо да снаждам шпилката с планка, прости си взех и шпилка 1 метър ( мисля беше 0.60лв.) и я смених. Стана много културно. Нямам снимки от монтажа но ия дни като се позатопли ще сляза да наснимам какво се получи. Поздрави post-21089-0-82651500-1359219972.jpg

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тия дни малко раздвижаване имаше по темата.Здобих се с конзола от един колега от прелюд форума но за съжаление конзолата е снякои липси Публикувано изображение/> които естесвено ще бъдат попълнени с оригинални такива в най скоро време ( подлакътник ,джоп,запалка с пепелник ,копчета ) Тъйкато не ми се чакаше да ми пратят изброените липси реших да направя ''времянки'' щото тази конверсия много нещо се проточе и търпението ми се изчерпва бързо Публикувано изображение/> Като за начало си направих един кожен подлакътник Публикувано изображение не е кои знае какво но е мек и удобен ... лично на мен не ми харесва много много поради наличието на гънки които не можах да избегна поради липсата на пистолет за горещ въздух но както и да е така или иначе е временен докато не осигуря оригинален такъвПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от Х.Ставрев
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За гънките които се получават, пробвай със сешоар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображениеГънките май май няма да ги изтърпя започнах да си шия кожените маншони около скоростния лост и ръчната и реших и на подлакътника да подправя гънките :) за сега съм готов на 100% с маншона около скоростния лост и на 50% за подлакътника ...ей на жените хич не им е лесно с тия шевни машини макар че след някой друг тигел влезнах в релси :)Публикувано изображение
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То с тази кожа с която си тръгнал, гънките малко трудно ще ги избегнеш, освен ако не го направиш със шевове. Както е писал колегата давай със сешоар, не ти трябва пищов.Пробвай да сложиш кожата на "верев" за да имаш разтягане във всички посоки, че така има само настрани.А за шевните машини мъжете питаш ли ни лесно ли ни е :D .Ама като гледам имаш заложби. Успех.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображениеИ така днеска малко време отделих и за ръчната:D/>Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...