Jump to content
tro6evo

Проблем с конденза

Recommended Posts

Здравейте колеги ! Имам ужасно дразнещ проблем ... за малко дори да си прецакам музиката в багажника от невероятния конденз които се образува ..колата е сивик купе 5 ген ... въпроса ми е от кои места е възможно да тече вода така че да се събира при резервната гума .... също така имам споилер на багажника и дали е възможно от 1 дупка ... да образува толкова мн конденз че самия капак на багажника от вътре е с мнооого капки и то едрички ... поливах с едно шише вода по фугите , имаше човек в багажника с фенер , гледаше ама нищо не протече ... конденза е ужасен ,чак кората зад задните седалки посредата в края до прозореца се мокри и най интересното е че мокета който е вътре от лявата страна само се мокри другаде няма такова мокрене но пък се събира и при резерваната ... абе пълен филм е работата .. който може да помогне ще съм изключително благодарен !!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж и по пода -по самия под на багажника да няма някоя пробойна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е да де ама как като вали дъжд и колата е на едно място пак се пълни :( иначе ще проверя ама ме съмнява

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен само, че на хечбек влизаше не през уплътнението на стопа....както при всички ами от една цепнатина под стопа където се събират ламарините

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с човека в багажника силно ме развесели ;))))))) Колега , върви на автомивка като предварително си махнал корите в багажника.Там където тече ще има малки вадички и няма как да ги пропуснеш.От там нататък проследи от къде влиза водата и си вземи решение какво да направиш.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е да де ама как като вали дъжд и колата е на едно място пак се пълни Публикувано изображение иначе ще проверя ама ме съмнява

 

е нали се изпарява тази вода :) и така се прави конденза :) иначе с автомивката е добро решение и даже май най-доброто :) виж си там под гумата за цепнатини и болта дето я държи да не скача :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко Радо няма как да си решиш проблема без изолация , мен и двете ми хонди праят невероятен конденз при резервната гума.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така са Хондите нямат ламарини и аз моята я изолирах преди 2 години и половина и от тогава никакъв конденз никъде, а и е 3 пъти по тиха от преди, помисли си идва към 400 лева цялостно солидно шумоизолиране!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...