Jump to content
Guest Founder

Времена и Дистанций

Recommended Posts

Guest Founder

Нека всеки , който е замервал колата си на някоя от тези дистанции с Г-тек или друга апаратура даде времената си тук :Pето пример:Кола: Хонда CRX д16а8 124кс сток0-100км: 8.24 ( Г-Тек )0-200км: ---400метра: ---1км : ---Забележка 1: нека писането става без офтопик от рода на "ама гумите ми , съединителя ми , духаше вятър , пичката ми духаше ;) и т.н. :PЗабележка 2: с "---" отбелязвам Незамерваните до момента времена и дистанцийЗабележка 3: Ако някой има подобрения по колата си може да ги изреди със забележка под времената :Pп.с. мисля си , че имаше подобни теми , но пускам нова тавака с цел да се качи като важна и да не се губи из бездънните бездни на форума :cool:

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest miHo

Хонда Сивик Англииски 1.4 90к.с. Сток 1200кгМодификациии...1.Регулируем бензинов регулатор2.Крайно Гърне3.Турбо Конверсия на налягане 9 пси...или 0.6 бараВремена:Забележка не са точни щото са смятани спрямо килограмите и скороста която се развива0-100км/ч:7.3сек0-200км/ч:----400м:15 и нещо :cool: сек при скорост 150-155 км/ч1км:------

Редактирано от miHo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

Civic 1.4iS /D14A4/ 90PS сток + доста музика, багаж и пълен до горе резервоар 45л400м - 17.46 .......... на Калояново :P ...........................................вече има климатик и вероятно ще даде по-високо време :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

Crx 1g 1,5 101hp Cold air intake0-100км: 8.91 ( Г-Тек ) (с Ixi в колата ;) )0-200км: ---400метра: 17.11 на Божурище1км : ---

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN

Civic 4G 91г. 90PSДвигател Д14А1 2 CarbК&Н Cold air intake, DENSO-Iridium Power + MSD conduktor 8.5mm.Г-тек 400м - 16,06сек.

Редактирано от NCN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Honda Civic 94 - Двигател: D16Z6 + Turbo на 6psiСток двигател...0-100км -5 сек 0-200км -19,70 сек400м -???1км -????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

Honda CRX Двигател: 1.6 VTEC 150hp0-100км -??0-200км -??400м -15:521км -????

Редактирано от bojeto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Honda Civic Sedan D15B2:

 

Performance:

AirIntake (самоделка) + K&N Filter,

EFI Swap,

4-2-1 изп. сист.

Weber бенз. регулатор

 

0-100km/h: ~8.0 сек.

1/4 mile: 16.7 сек. (Божурище) със стария чип, Емо беше забравил да ми вземе по-лошия ;) хахаха

 

п.п. Като гледах колеги с почти никакви промени и какви времена дават за 400 метра с G-tec, ме хвана срам да си напиша времето. Но на всички е всеизвестно, че пистата на Божурище не е толкова бърза. За това за Д15-ката и седана ми, който не беше олекотен си остава постижение това време :(

Редактирано от Demon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lz2lps

Honda Civic Coupe D15B7 (101 к.с.):AEM Short Ram IntakeMSD външна бобинаMSD 8.5mm кабелиDenso Iridium свещиACT Performance ClutchСменена скоростна кутия --> възможно да е от Z6Крайно гърне --> 5Zigen185/65/14 зимни гуми с железни джантиБез олекотяване и с 35-45кг в багажникаГ-Тек --> мерено последователно 3 пъти в различни посоки на пътя, поради възможноста да има лек наклон. И 3-те времена бяха с разлика не повече от 4-5 стотни.400м: 16.47 сек.

Редактирано от lz2lps

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PRO-DRIVER

400m~14.80 redline 9500 rpm автомобила е само с шофьорска седалка,сликове-пирели и друг бензин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

400m~14.80 redline 9500 rpm автомобила е само с шофьорска седалка,сликове-пирели и друг бензин.

Сашо тва с 4ипа с който ти я дадах ли е (9500 ред лайн)и гумите на 15' ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...