Jump to content
Guest boko

Автоматични светлини (drl)

Recommended Posts

Guest Ивайло Петков

Сега ако някой даде и подробности откъде да изведем на нашите автомобили 'КОНТАКТЕН КЛЮЧ' и 'КЛЮЧ СВЕТЛИНИ' - задължително с отчитане на предпазители и мощности.А и доколко 'джаджата' е пожаробезопасна?Иначе ме кефи.

Редактирано от Ивайло Петков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blueeye

Някак май предпочитам да ме предупреди с дискретен звуков сигнал едно- или двукратно и ако искам да си включа фаровете. Но не съм мислил подробно по въпроса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Restless

Някак май предпочитам да ме предупреди с дискретен звуков сигнал едно- или двукратно и ако искам да си включа фаровете. Но не съм мислил подробно по въпроса.

ето какво ми отговориха от авторите на dobrikit:

Здравейте,можете да видите и закупите въпросните изделия на адрес:гр.Софияул.”Пиротска” 30„М.П.Електроникс”Колегите, ще Ви дадът информация относно подвързването на изделието. С поздрави:”ДОБРИКОМЕРС”ЕООД

карта:http://bgmaps.com/map.asp?sid=f53488c84395...e=&size=3x3 Редактирано от Restless

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest boko

Здравеите,Бях зает тази седмица за това не сам писал.Видях произведението на ДОБРОКИТ и следното твърдение:

Е аз не мисля така защото: - това решение не се различава по идеа от парвия ми пост. - къси и далги ще светят едновременно - освен ако не добавим едно реленце ;) - Хондите си имат перфектен сигнал ИГН2 и не ни триабват никакжи закъсненя и тем подобни - струва цели 15 лв.освен това винаги сам бил далеч от идеиата да рекламирам определени фирми па били те ДОБРО и ЛОШО КИТ или КОСТЕНУРКААко те искат да се рекламират на този саит - ми да дадат малко пари за по-читав сървър напримерАко все още ви харесва - купете си го - демокрация ;)Ако обаче сте се замислили ето ви още материали - смимки на устроиството от първия постЦялостен изглед ТУКи ТУКТочни места за свързване на клемите за Хонда Сивик ТУКЕто и едно място от кадето може да си купите релета по 2 - 3 лева. Е т'ва последното ви го давам със свито сърце :(Релетата се намират веднага след вратата в дясно на една стъклена витрина, тиа дет ви требат струват 2.50 лева за бройкакоито не си спомния схемата - тук и тук Редактирано от MIYAMOTO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

Здравеите,Бях зает тази седмица за това не сам писал.Видях произведението на ДОБРОКИТ и следното твърдение:

Е аз не мисля така защото: - това решение не се различава по идеа от парвия ми пост. - къси и далги ще светят едновременно - освен ако не добавим едно реленце ;) - Хондите си имат перфектен сигнал ИГН2 и не ни триабват никакжи закъсненя и тем подобни - струва цели 15 лв.освен това винаги сам бил далеч от идеиата да рекламирам определени фирми па били те ДОБРО и ЛОШО КИТ или КОСТЕНУРКААко те искат да се рекламират на този саит - ми да дадат малко пари за по-читав сървър напримерАко все още ви харесва - купете си го - демокрация ;)Ако обаче сте се замислили ето ви още материали - смимки на устроиството от първия постЦялостен изглед ТУКи ТУКТочни места за свързване на клемите за Хонда Сивик ТУКЕто и едно място от кадето може да си купите релета по 2 - 3 лева. Е т'ва последното ви го давам със свито сърце ;)Релетата се намират веднага след вратата в дясно на една стъклена витрина, тиа дет ви требат струват 2.50 лева за бройкакоито не си спомния схемата - тук и тук
Евалата братле за труда а за оная джиджавка така капсолована май си е "дай ми пари на заем па ако не ти ги върна няма да ми даваш повече" направи си сам за да не псуваш друг ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net
;) за такива като теб. не за конкретното решение, а за отношението ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MZPRX

Благодарности, boko!Много полезна работа си свършил, а и добре си я свършил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Markony

От 1 седмица си направих Сивика с автоматично включване на фаровете от сигнала за възбуждане на динамото(бял с синьо) .Проверих в Кат и ми казаха 4е габаритите през деня може да не са включени,но това на пътя нищо не значи.Има ли някой от вас колеги извадка точно от закона за фаровете,то май е допълнение към закона.за движение по пътищата.Схемите постнати в темата няма да коментирам......ЗА БОГА ХОРА НЕ ПРАВЕТЕ ТОВА В КЪЩИ САМИ!!!Потърсете квалифициран електричар ,алармаджия или техник,за да не подпалите нещо!За Маниаците мога да кажа ,че най добре е да сложите 4 релета с нова инсталация от аккомулатора до буксата на крушките с силиконов кабел 2,5-4 квадрата.Оригиналната инсталация на всички японски машини е доста тънка и има голям пад на напрежение в самите кабели,което е добре за крушките ,но не и за очите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest boko

Промених си малко страницата си от http://bricka.hit.bg/ако може някои администратор да смени линковете към картинки които сам дал.трябва да се добави дирецторя "pics" преди името на картинката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...