Jump to content
shadow-honda

СВЕТЕЩИ КАПАЧКИ НА ВИНТИЛИ

Recommended Posts

Значи гледам из нета се продават лед светещи капачки за винтили които се задействат от вибрациите на колата т.е. когато тръгнат да седвижат гумите се включват сами а при спиране се изключват ,като при движение се образува пълен осветен ръб на джантата.За това става дума My link.Та в главата ми се зараждат два въпроса:1.От къде мога да си ги купя от интернет, гледах много сайтове и нищо надежно не намерих или само стари обяви.Или знае ли някой откъде мога да си ги купя във Варна ?2.Дали е законна употребата им според здп ?Моля само за отговори по същество без коментари и локуми от сорта на "поредната циганийка " и др. подобни.Благодаря предварително.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От сайта, който си дал можеш да си ги поръчаш. НО ми казаха, че тези капачки се задействат като караш с от 80 до 110 км/ч, след 110 км/ч можело да се повредят. Това ми го каза един човек, който ги продаваше точно в Продавалника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам ама аз съм виждал един Мерцедес с такива, с около 20-30км/ч и си светеха Публикувано изображение

За законно естествено, че не са, и никога не бих си ги сложил на колата, дори да ми ги подаряват.

Редактирано от honda_tech

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в Jumbo на щанда за аксесоари на велосипеди съм виждал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A бях видял на каруцата на едни мангали такива неща ... Не бих сложил ...

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...