Jump to content
Guest ogi

новобранец

Recommended Posts

Guest ogi

здравейте аз съм съвсем нов потребител и първо изкам да питам каде и кога мога и аз да си покажа красавицата/имам предвид колата/и второ карам Хонда Сивик 1.5 16V 93г. моно инжекция интересувам се какви са вариантит да и вдигна малко мошноста тя и сега е пъргава вия трябва да го знаете това но знаете също че мошноста винаги малее много ще се радвам ако ме светнете по въпросат ми за което предварително благодаря до скоро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Добре дошъл.Еми могат да се направат някои работи, но като цяло не си заслужава да се прави як тунинг на този мотор.Можеш да сложиш спортен филтър, чип не съм 100% сигурен дали може.Виш как ти е дистрибуторната капачка, палеца, кабелите, смини си филтрите.Аз като си смених бензиновия направо литна. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ogi

абе бензиновият филтар не сам го сменявал никога мислиш ли че ще се оправи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

абе бензиновият филтар не сам го сменявал никога мислиш ли че ще се оправи

.... и още как ;) По принци филтрите се слагат за да филтрират боклуците , а България или каквато и да е друга страна из света не е 100% екологично чиста или пък бензина :lol: Така че ако искаш наистина колата ти да върви добре,сменяй филтри и недей пести средства ;) Говориш за подобрения на двигателя :angry: но какви средства си готов да отделиш за красавицата ти и най-вече дали си заслужава да вложиш един куп пари в такъв двигател(както каза Парадокса) за да я направиш бегачка ,но ако искаш просто да подобриш неща по колата които в бъдеще нямат да бъдат пагубни за двигателя е вече нещо друго :tooth: Но като цяло , за да ти върви по-добре колата чисти , сменяй , поддържай и не се стискай за пари ;) Можеш да и сложиш конусовиден въздушен филтър,да си сложиш задно марково гърне или цяла генерация от колекторни тръби до последно гърне,чип както каза колегата по-горе и това е общо взето.Не съм сигурен колко коне може да ти но ако не се лъжа(подкрепете ме ако греша) едни 20 кончета,ако не и повече можеш да прютиш :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ogi

да знаеш че ми помогна за което благодаря ама не рзбрах каде и кога мога да си покажа красавицата както и да видя други подобни общо взето да се включа в фен клуба пълноцено ако разбирасе допускате нови членове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

...не рзбрах каде и кога мога да си покажа красавицата както и да видя други подобни общо взето да се включа в фен клуба пълноцено ако разбирасе допускате нови членове

Най-лесно е да си направиш собствено уеб пространство - където е free. Аз например ползвам hit.bg може bol.bg, data.bg и така нататък. Поразгледай сървърите. Ако искаш - изпрати ми снимки на ildimitrov@abv.bg и аз ще ти ги закача, а на лично съобщение ще ти дам линковете.За мощноста - пробвай на първо време както ти каза PARADOX_SF да подмениш горивен филтър, след което въздушния - вземи спортен - K&N, конусен YED, но спазвай услофията за монтажа. НЕ ТЕ СЪВЕТВАМ да пилиш главата или драстично да ровчиш по мотора, ако не знаеш какво правиш. Твоята трябва да е около 90 конски сили... ама нека по-просветените да си кажат тежката дума. Това е от мен човече. Иначе нови членове на клуба - мисля, че всеки запалянко на тази страхотна кола е добре дошъл тук :lol: Колеги, ако не съм прав - поправете ме :dry: Иначе от мен - ДОБРЕ ДОШЪЛ ;):tooth::angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

...не рзбрах каде и кога мога да си покажа красавицата както и да видя други подобни общо взето да се включа в фен клуба пълноцено ако разбирасе допускате нови членове

Най-лесно е да си направиш собствено уеб пространство - където е free. Аз например ползвам hit.bg може bol.bg, data.bg и така нататък. Поразгледай сървърите. Ако искаш - изпрати ми снимки на ildimitrov@abv.bg и аз ще ти ги закача, а на лично съобщение ще ти дам линковете.За мощноста - пробвай на първо време както ти каза PARADOX_SF да подмениш горивен филтър, след което въздушния - вземи спортен - K&N, конусен YED, но спазвай услофията за монтажа. НЕ ТЕ СЪВЕТВАМ да пилиш главата или драстично да ровчиш по мотора, ако не знаеш какво правиш. Твоята трябва да е около 90 конски сили... ама нека по-просветените да си кажат тежката дума. Това е от мен човече. Иначе нови членове на клуба - мисля, че всеки запалянко на тази страхотна кола е добре дошъл тук ;) Колеги, ако не съм прав - поправете ме ;) Иначе от мен - ДОБРЕ ДОШЪЛ ;):tooth::angry:
аз лично не бих си сложил YED. Бих дал малко повече пари за нещо изпитано и истинско като K&N(затова и още не съм сложил :lol: спестявам) а за гърне гледах на ремус цените в порядъка на 200-300 евро са, в ем комплект 33 казах че ги дават на същите цени като в сайта. Ама не съм в софия и не мога да проверя на място. И то друго наистина на тоя мотор май няма какво да му правиш. Макар че аз със 1,3 пак ги правя някои да гледат доста учудено :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Добре дошъл и от мене :tooth: Всеки регистрирал се в канала напрактика става член на клуба,а дори и да не си регистриран във форума-Хонда Маняк ли си и милееш ли си за колата-Чувствай се един от нас :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Добре дошъл пич, аз лично карам нисан и това не ми пречи да се кефя на марката и да си пиша с момчетата, някои от които доста навътре с материала - мен като ме посъветваха къде и какво да гледам като копувам и аз не си взех хонда ;):tooth::lol::dry: маитап де ама по добре така. Нали не се гръмнах с някоя в окаяно състояние, очакваи и много неподготвени изказвания все пак всяко стадо си има и ...................... :angry: ми кво ся ......... така си е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

аз лично не бих си сложил YED. Бих дал малко повече пари за нещо изпитано и истинско като K&N

що бе пич, какво имаш против YED? вярно турска марка са, ама не са ментета а са си марка - и цената им е подобаваща. Чух някои са се състезавали дори със YED, така че на мен ми е достатъчно.И след като колата няма разлика като вървене със YED или без филтър изобщо - значи не е спъващият момент там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ogi

пичове вия сте една малка златна мина просто нямам думи за отзивчивоста ви направо не мога да повярвам че има още такива хора/слава че ги има/много благодаря за отговорите на вапросът ми.Относно въпросът ми за показването на красавицата ми имах предвид кога се събирате на живо/видях че местото е студентски град/,а иначе за wep пространството е много добра идея не бях се сетил/щот съм с български реотан/и за нея благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

аз лично не бих си сложил YED. Бих дал малко повече пари за нещо изпитано и истинско като K&N

що бе пич, какво имаш против YED? вярно турска марка са, ама не са ментета а са си марка - и цената им е подобаваща. Чух някои са се състезавали дори със YED, така че на мен ми е достатъчно.И след като колата няма разлика като вървене със YED или без филтър изобщо - значи не е спъващият момент там
ами аз не казвам че не стават, ама някак си им нямам доверие и ще се доверя на k&n. :angry: междодругото да ви кажа че като отидете на тяхната страница и попълните една анкета ви пращат по пощата стикер, аз вече го получих ама си го държа в жабката. Щото нали още си нямам филтър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

K&N sux.Тва са некви тъпи опелджииски и голфаджииски филтри за европа.Много са елементарни и гадни.Добрите филтри са с 2-ен конус и вътре имат едни като стабилизатори на ракека. K&N са просто пресечен конус.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Парадоксе, кажи кои филтри имаш предвид?марка, нещо такова, щото

и вътре имат едни като стабилизатори на ракека

това най-вероятно е за по-добро смесообразуване :) и ме заинтересува

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...