Jump to content
KRASI_

Проблем с Honda Concerto !

Recommended Posts

Здравейте колеги !!!Спешно търся мнение,и ако е възможно и помощ.Става дума за колата на баща ми, Хонда Концерто 1.6 - 122коня 16V 94година,колата я купи наскоро можеби някой ще се очуди но става дума за кола на 143 000 реални,за да избегна въпросите от каде съм сигурен просто има всички белези,и документи за реалните км.Проблема е следният колата не е карана 3години през тези години само е припалвана,но доста рядко.След около 2 месеца каране забелязахме,че в казанчето за антифриз има отайка приличаща на масло мазна и тъмна.Помислихме си че антифриза който е на доста годинки вече се е превърнал в тази слуз .......Изчистихме колкото можахме казанчето,но забелязахме че отново се наслой същата слуз,другото което забелязахме е че маслото намалява моля за мнение ,и ако някой може да ми препоръча майстор,но найстина майстор защото найстина някой да си прави експерименти на тази кола не е желателно. СТАВА ДУМА ЗА РАЙОНА НА МОНТАТА,тъй като колата е в ЛОМ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега майстор ли ти трябва , или някои да ти каже че си за гарнитура.Извади някои маркуч на радиятора и виж по стените дали има от същата слуз :blink: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и майстор,и съвет мисля че доста добре съм го написал ......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

причината е в стоенето хората са казали че антифриза се сменя периодично нормално е да е навсякъде едно прочистване на водната система няма да е зле и вижте все пак гарнитурата затова ги смесва :) всеки майстор може да смени гарнитура не е задължително да разбира само от хонда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да може ма и да може да я зацепи после :D .оня ден едвам ми довлекоха една от такъв майстор. 1 на изпускателния и 2 зъба на всмукателния. Мноо сими далече , А за мение писах ти погледни и макучите. Но почти на 100 пр. за гарнитура то няма и кво да е друго.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

завлечи я до враца ,там има кой да ти я оправи поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги !!!За Враца много ми е далеч :( Искам и друго да попитам понеже има и едно почукване в дясно и ходи на майстор но всичко било капсуловано и трябва да се сменя целият носач оборудван ,някой може ли да ми каже ценичка за десен носач оборудван.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...