Jump to content
Reinoso

Боядисване на Хонда Сивик 5 генерация

Recommended Posts

Здравейте колеги.От скоро карам Хондата и на пролет ще сменям задни вежди и сякакви други косури (които не са много),но ми се иска да я пребоядисам цялата можете ли да ми кажете някаква ориентировъчна цена за литър боя.(най-вероятно перла) някоя марка що годе добра и колко боя ще ми трябва(знам че около 1.3 -1.5л.) колата е Хеч Благодаря предварително ако искате давайте идеи за цвят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евтин вариант Мобихел 72 лева за литър но ще ти трябва повечко лак 2 литра поне,за него не те съветвам да търсиш евтино;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси боя RM.Лак BODY.Цената на лакът е около 35 лв литъра.Няма да имаш ядове с този лак.Имай на предвид ,че е добре да се съобразиш с бояджията с кой лак пръска ,защото всеки лак се пръска по различен начин.Цените от там на татък са дебели от 100 до 300 лв за литър лак на фирми от рода на RM или GLASURIT примерно....Разликата е в гланца ,като цяло качеството на лакът който ти предложих не е по слабо от тези на по скъпите марки.Но както ти казах важно е да знае как се пръска самият лак.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много колеги в най скоро време ще взема веждите и почвам работа ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много колеги в най скоро време ще взема веждите и почвам работа ;)/>

Колега и аз смятам да смееням вежди ,но как да се монтират така ,че после след прикапването да не се получи пак ръжда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така ,че после след прикапването да не се получи пак ръжда?

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=59345&st=0&p=1057199955&fromsearch=1&&do=findComment&comment=1057199955

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...