Jump to content
Jackass3D

Honda Legend II Coupe

Recommended Posts

Здр. Харесал съм си този модел Honda и има малко върпоси към колеги които притежават красавицата, и към тези които я познават като модел.

Публикувано изображение

 

I-во как е от към разход ? ( В сравнение да кажем, че имах е36 320-ка и гореше 14, до 15 градско при нормално настъпване ).

II-ро има ли части по магазините и скъпички ли са ? Виждам, че колата е екзотика.( Иначе също виждам в AutoData-та, че Timing-а, е елементарн, само водна помпа, ролка и ангренаж ).

III-то Повечето автоматици ли са ? И коя е по добрата кутия.

IV-то Последно, горят ли масло като останалите по малки двигатели на Civic и Accord

Благодаря предварително.

Редактирано от Jackass3D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има и със ръчка,но са кът -иначе ако е читав екземпляр взимаи,колата е уникална.Питаи спраита за повече ,тои има такава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един въпрос и от мен че са ми слабост тези "легенди" второ и трето поколение ,само на предно ли са? иначе и мен ме интересува как се поддържа подобна кола и сътветно здрава ли е? от доста време си мисля да метна една такава екзотика от германия , гледам че има под 2000 евро, тука се предлагат само 1-2 бройки , пък в цяла европа около 50-60бр.Ако някой има и база за сравнение между легенд и S класа от същите години , тазлика в цената почти няма , а мерца има много екстри....

Редактирано от damianski

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един въпрос и от мен че са ми слабост тези "легенди" второ и трето поколение ,само на предно ли са? иначе и мен ме интересува как се поддържа подобна кола и сътветно здрава ли е? от доста време си мисля да метна една такава екзотика от германия , гледам че има под 2000 евро, тука се предлагат само 1-2 бройки , пък в цяла европа около 50-60бр.Ако някой има и база за сравнение между легенд и S класа от същите години , тазлика в цената почти няма , а мерца има много екстри....

 

Хм Публикувано изображение и аз съм са замислил да докарам от там. И мммм май до III-то поколение са само предно. От IV-то нататък май стават и 4WD. Варианта ако ша ти единствена кола, и за през зима, е да не е автомат иначе тоз тежкия мотор на предно предаване ша драпа много. Ако питаш за това. А за части, поразрових са и има и скъпи има и евтини според зависи от марки. Ангренаж на Gates и ролката са 315 лева. Това е по стряскащо за BG. Иначе в ebay има комплекти за по 60 до 100$, така е и с дискове и филтри и накладки. Редактирано от Jackass3D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ти към кое поколение си се насочил?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За която и японска екзотика става въпрос, когато си поръчваш частите от eBay нещата са поносими и на приемливи ниски цени, в БГ понеже взимаме прекалено големи заплати винаги нещата струват 2 до 3 пъти повече! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ти към кое поколение си се насочил?

 

Към II-ро просто повече ми харесва от III-то, по спортен и злобен вид от III-то. И мотора и е ша супер от към вървеж, но всеки си има вкусове.Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от Jackass3D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,купето е само за 1во и 2ро поколение,от 3то е само седан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карал съм в Австрия това чудо.Кола мечта ми е.Малко трудно ще се поддържа тук ,щото огледало..мигач.По моргите едва ли ще намериш.200 коня са и таман,няма дискомфорт.Оборудването е ...мед ми капе :).Нямам инфо за разход,че наливаха домакините ми.Като возия,управление,ускорение е 9 от 10.Под капака ...нямаше място за газова уредба :).Не знам как ще се справиш с градския разход.Специално за Русе де.Имаш 3 мин. път от Дружба до центъра...Годините 92-96 са топ ъф дъ бест като качество.Много бих се радвал да го разцъкам пак тоя самолет.Успех с търсенето!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...