Jump to content
TEHKO

сивик 5 лайсни

Recommended Posts

колеги видях че някой сивици имат лайсни на предната и задната броня :) става въпрос за сивик 5та генерация интересувам се от какви коли ги слагат предполагам че от 6та японска,английска? ето и снимки за който не знае за какво иде реч https://www.facebook.com/photo.php?fbid=441730179197134&set=o.82943005984&type=1&theater за колата вдясно май са същите но някой с опит или притежателя на колата да пише :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта 5та генерация си имаше на предната броня.Предполагам, както са сега и преди са били опция като си поръчваш колата.Исках да кажа, че оригинално 5та ген може да е с такива лайсни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами значи са много голяма рядкост :) пък са досущ като на 6та :) малко миризлива е работата и търсих в гоогле ждмки нямат :) уж те са баш баш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Шумен има само един Сивик 5-та ген. с въпросните стокови лайсни. Наистина са рядкост.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5 ген не са като при 6та в ниши /дупки/ в бронята. При 5та са залепени направо върху бронята, отдолу бронята си е гладка и се махат сравнително лесно. Аз мойте ги бях махнал поради визуални предпочитания и сега седят някъде в мазето :)Разликата в самите лайсни е, че от 6та са с щипки, а от 5та са си гладки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията а сега някой друг който е поставял :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че последните 5ти генерации са с такива лаисни фабрично.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво значи последните ,моята е 95 година и няма.Но пък може и да е имала знае ли човек не съм ,я взел нова все пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел има сивик 95та година и тя е с такива лайсни и това ме наведе на тая мисъл. Аз лично нищо красиво не намирам в тея лайсни, но е вупрос на вкус.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е 95-та септември и също я купиш с такива лайсни,но ги махнах защото не ме кефи визията на колата и може би още се подмятат някъде из таваската ми стая! Бяха залепени с двойно лепящо фолио и в двата края имаха по една много малка видийка..........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай да измислиме нещо де за малко някой от варна не иска ли да си даде лайсните :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера видях и броня с лайсни но лайсните не бяха от 6та..явно ще трябва да сложа каквото падне :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...