Jump to content
Guest lz2lps

Автокрос

Recommended Posts

Guest lz2lps

Здравейте.

 

Ей го тука преставител на нашия клуб (братото) като състезател по автокрос в Tustin, CA. Значи колата с която участва както се досещате е Acura Integra GSR и това са снимки от тренировки, като състезание ще има май тея седмици. Поствам няколко снимчици, а другите можете да ги видите тука:

Автокрос Tustin, CA

 

Технически преглед

 

Публикувано изображение

 

Разчистване малко на багажа предполагам

 

Публикувано изображение

 

На опашката

 

Публикувано изображение

 

Вече с каската --> тва не е танкист :rolleyes:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN
:rolleyes: Знаех си аз! Двама като един на два континента - не е честно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

мога само да му кажа :rolleyes:;);););) и успехи да пожелая

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RoadRaceR

Вива ла БГ-пич-хонда-фенясалия тип....демек брат ти ! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Поздрави на брата :cool: Абе,,,там май са забранени стоманените джанти деба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lz2lps

Ей тука успях да изкрънкам от брата едно клипче от кроса. Тва мисля, че е първата му обиколка и е по-скоро опознавателна. Времето беше май 1мин20сек, но е успял да свали до 1мин14сек, което е средно време за пистата и доста от шофьорите са били някъде там, като е имало и доста над 1мин20сек. Мисля, че най-добрите времена са от порядъка на 96-97 сек, но там вече става въпрос за други коли и за доста по-опитни пилоти :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lz2lps

Малко снимки от професионален фотограф на брата в завоите:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Ето тука има още доста, на които можете да видите с какви коли се състезава :)

Автокрос

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

яки снимки! с какви мега гуми е, и пак не ще да отлепи задна вътрешна гума в завоя! не е като някакви бързи ренденца, дето и в града и то със зимни гуми стават на триколки!Така снимано излиза огромен наклон на купето, направо се плаша! иска си дебелата задна стабилизираща щанга, особено на автокрос, да врътка дупето!яко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PRO-DRIVER

браво на брат ти :) :) яко дано и в българия да организират такива състезения а не само тъпи гонки на 400м а кво 6е кажете за дрифтинга дали има хляб в тая работа за състезетелите де ако някои знае за състезания по дрифтинг нека да каже (става дума за българия)

Редактирано от PRO-DRIVER

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lz2lps

Гумите ми са 205/50/15 Falken Azenis RT615. Уж с най-добро сцепление за автокрос (не са зле). Ако някой го интересува налягането на предните е 40, на задните 38 (при стандартно 35/33). Наистина малко се вдига при завои, но не много - трябва да видите 1995 Civic Coupe EX как се вдига, имам чуството че пружините му ще се скъсат :). Иначе е изключително забавно на автокрос. Скоростите не са големи в порядъка 70-80 (110-120 км/ч) мили максимум, но тука важното е техниката не скороста. Надявам се и в българия да почнат да се организират такива съзтезания.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lz2lps

Наистина малко се вдига при завои, но не много - трябва да видите 1995 Civic Coupe EX как се вдига, имам чуството че пружините му ще се скъсат :).

Аз имам опит, нали карам Honda Civic Coupe DX. В завоите така се вдига, че ако не беше седалката да съм залепнал на вратата ;) . А иначе брата пропусна да спомене, че GSR-a фабрично си има strutbar-ове. Аз поне видях предния и задния в багажника, но мисля че има и отзад отдолу. А иначе ако се разгледат другите снимки може да се види, че долу горе всички коли се дигат толкова, хем някои от тях са с ниско окачване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Да му предадеш много поздрави от всички ни :) а ние скоро се надявам да му пращаме твои снимки и клипчета!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lz2lps

Ето малко клипчета от вътре от последния автокрос. Чаках брата да наложи данните и от Driftbox-a за да може да се види траекторията, скороста и натоварването ама той няма много време, пък аз с мойта барака не мога да подкарам Adobe Premier Pro за да мога да наложа данните върху видеото. За сега е това:

Редактирано от lz2lps

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...