Jump to content
Guest jamie

За членския внос.

Recommended Posts

Guest jamie

Викторе, някой беше поискал пространство за ЕРС-та и прочие, а както знаем - всичко си е с пари. Говорихме преди време и за членски внос и прочие. Можеш ли да провериш цените на хостинга - останалото бихме могли да го обсъдим утре на сбирката ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

..............и направо пишете колко,как и на кого да се плаща ;) сега тези,които рядко , или хич не идваме, не знаем какво да се прави и как да помогнем :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ACURA-CRX

Да бе това е много добра идия "ИМАТЕ И МОЙТО РАМО" пичове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

..............и направо пишете колко,как и на кого да се плаща :) сега тези,които рядко , или хич не идваме, не знаем какво да се прави и как да помогнем :):)

Напълно съгласен с Майната!!! Внесете светлинка по въпроса моля :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Трябва да си има членски внос. Помислете за някаква зарибявка - примерно по един стикер на клуба безплатно или нещо друго интересно да има малко гъдел нали се сещате за кво говоря. :) Готов съм да се включа само кажете с какво и как ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Трябва да си има членски внос. Помислете за някаква зарибявка - примерно по един стикер на клуба безплатно или нещо друго интересно да има малко гъдел нали се сещате за кво говоря. :) Готов съм да се включа само кажете с какво и как ? :)

Пич, май не си виждал клубните тениски и суичъри ? ;-))))Макар че редовно по Автосалона или в Бриколаж ме хващат клиенти да ги консултирам - объркват се горките :-)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest civic 1.5 cx

за членския внос само казвате и готова. искам да попитам за тениските и суитшърите ще се правят ли пак и как може да си взема защото на първата среща на която дойдох имаше само 2 и те ми бяха големи. има ли някаква възможност да се направят нови за хората който нямат и са по-отскоро. благодаря и извинявайте за офтопика ама много искам и аз фланелка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest A 0007 AK CRX

За членския внос само каэвате и имате и нас от Бургас.Не ни забравяите.Кога ще има сбирка.Органиэирлаите нешто да се видим.Омбре много си не сериозен Щеше да ни пращаш стикери

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Омбре много си не сериозен Щеше да ни пращаш стикери

dajte adres na PM

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Jp-

Да хубаво е да се посъберат малко парички, да може да се поддържа и саита ,а и др.неща,като фанелки,стикери....... Та дори ако трябва зада може да се ползват всички вункции на саита да има парола,която се получава след заплащане. Че то с оставащите пари от сметката в кръчмето,нищо нестава :shock: Пък и много хора,като мен идват на срещи от дъщ на вятър,а всепак ползваме саита.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

нещо съвсем се заеба тая работа :P дайте инфо бре пичове,какво решава този управителен съвет??? ще има ли членски внос,или ще се скатаваме и правим всички на разсеяни , че не сме от този клуб??? ;) аре отворете някаква тема примерно за определяне на вноските и в рамките примерно на месец да се реши нещо :shock: дори по 1лв на месец да събираме, това са 12лв на година от член и е по-добре от нищото,което е в момента ;) надали на някой ще му дотежи толкова да плати 12лв на веднъж за цяла година(нямам идея доколко са достатъчни тези пари,но като за начало това е моето предложение)!!! аре да не се правим, че сме тук отскоро и за малко ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

За съжаление се намери доста голям проблем още на най-началната стъпка от правенето на един нормален фенклуб, а именно регистрацията му като такъв. Заради прекрасните закони в милата ни родина цялата процедура се оказа, че е един огромен кур, иначе бяхме почнали да го движим още веднага след Юндола. Но така стана, че просто няма как да се получи по начина, по който го бяхме замислили (огранизация с нестопанска цел или идеална или както там се водеше). Та сега размишляваме за алтернативни варианти. А просто няма как да минем без този стадий, регистрацията на клуба като клуб.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DrOxBoLi

Victor Публикувано на Nov 14 2004, 09:24 PM   За съжаление се намери доста голям проблем още на най-началната стъпка от правенето на един нормален фенклуб, а именно регистрацията му като такъв.

Не знам какъв е бил проблема при регистрация на клуба като "организация с нестопанска цел"

А просто няма как да минем без този стадий, регистрацията на клуба като клуб.

Мисля, че мога да бъда полезен в това начинание. Все пак с това се занимаваме, както и всичко което касае правото и счетоводството. Мисля, че това е разговор за на 4-6 очи. Винаги бих се срещнал с някой който води тези дела за да съм максимално полезен :). А по отношение на членски внос: ЗА :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BRENDEL

даааа... тва е добра идея наистина, но ще е много трудно според мен....администратижната власт в България е #%$%$ работа.Хей нямам в предвид администраторите на сайта , а тези хора, които са измислили законите ;всичко да става толкова трудно!

Редактирано от BRENDEL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tonda

Здравейте Фенове. Аз съм о.к. за членски внос, така че кажете кога и къде понеже съм нов...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...