Jump to content
tibet

Свети лампа на резервата на горивото CR-V 2002

Recommended Posts

Здравейте, колеги,Търсих по моя проблем решение по мненията, но нещо не намерих. Та въпросът ми е :От известно време при палене ми светва лампата на резервата, дори когато има 1/2 пълен резервоар.Стрелката си седи под червеното - все едно е изгасена колата. След известно каране се повдига и лампата угасва, но не винаги стрелката стига до нивото на което е била предния ден. Днес сутринта освен, че остана така и светеше лампата, колата запали малко тежко (5-6 въртения) и в началото нещо двигателя се затормози 1-2 секунди и след това се оправи. Не знам дали 2-те неща имат връзка. Колата е CR-V, 2002 . Някой имал ли е такъв случай и може ли да помогне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потърси ръководството за ремонт на твоя модел.Схемата на бензиномера е адски проста-2или3 кабела са.Най вероятно е корозирала буксата под задната седалка или под балатума на багажника-не знам къде е гърловината на поплавъка.Хубаво е занапред да определиш кое Сиарви караш ,че 2002 се сменя модела.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, II генерация е, 2.0, 149ксЩе пробвам да инсталирам пак ЕРС, че нещо се скапа и не мога да го подкарам отново.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се извинявай,,те японците са виновни за това :).В Аутодата няма инфо,иначе щях да ти кажа цветовете,но и без мануала ще се оправиш.Просто надигни балатумчето или задната седалка...ще видиш снопа от резервоара...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси.Само да спре да вали и отивам да я "разкостя", та дано го оправя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...