Jump to content
plamenht

Тръгнал ли е съединителя към коша?!

Recommended Posts

Здравейте.Скоро си взех един сивик и като го пробвах отначало на 2 ра си стигаше 90 и почти 100 .Сега напоследък забелязвам,че съединителя отлепя почти до средата и когато дигна 60 70 на 2 ра супер много ръмжи а не набира толкова -това означава ли,че е тръгнал съединителя..?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А оборотите същите ли са си като вдигнеш определена скорост?Защото така в момента може да означава много неща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Ами не са същите това имам впредвид,че преди ако дигаше 90 спокойно сега на 70 80 някъде вече отиват до край оборотите. (пробвал съм го 5 6 пъти имам я от 2 месеца не е от изсилване да е станало така ) 

Редактирано от plamenht

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, значи му е дошло времето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е сигурно, хич.Колко до край отиват тия обороти?!? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не е било баир надолу :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, можеш да тестваш съединителят много бързо.

 

Вариан 1:

Вкарваш първа, дърпаш пъчната и отпускаш съединителят и подавал леко газ. Ако само оборотите се качват, значи съединителт боксува.

 

Вариант 2:

подобен на вариант 1 само където допираш колата до някой бордюр и не дърпаш ръчната Публикувано изображение

 

Вариант 3:

Вкарваш първа и правиш един бърз старт с газ до ламарината Публикувано изображение Нормално трябва да запалиш кеца Публикувано изображение Ако само оборотите се увеличат и колата не помръдва, значи съединителят си е заминал Публикувано изображение

 

На мен също ми преплъзваше съединителя на 6тата, но като го свалих се видя, че нито притескателният диск е заминал, нито феродовият.

Но така или иначе вече бях вземал нов комплект, смених всичко Публикувано изображение

Редактирано от trifon.trifonov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нито притескателният диск е заминал, нито феродовият.Публикувано изображение

 

Значи ти е омекнала диафрагмената пружина и затова ти е приплъзвал... не е притискал добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

нито притескателният диск е заминал, нито феродовият.Публикувано изображение

 

Значи ти е омекнала диафрагмената пружина и затова ти е приплъзвал... не е притискал добре.

 

На пръв поглед всичко изглеждаше добре, но не се знае каква скапана марка беше сложил предишният собственик Публикувано изображение

След като сложих един цялостен комплект Exedy всичко заспа Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...