Jump to content
extraordinary

Скоротси.

Recommended Posts

Здравейте колеги. Не съм абсолютно сигурен, че е проблем, но от питане глава не боли. Та от 1-2 дена забелязах, че начина по който влизат скоростите се промени. Влизането стана по-трудно. Съединителят е сменян преди година и нещо, тогава смениха и маслото в скоростната кутия. За съжаление нямам спомен какво наляха. Колата е civic 6 gen. d14a4, 96 година. Та ако дадете предположение от какво е... Колата не издава никакви необичаини шумове. И още един вупрос от любопитство, ако кутията тръгне да прегрява, има ли датчик, който да останови това, лампа на таблото или нещо такова? Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

т.1. Преди да пуснете тема, използвате Търсачката! Много вероятно е това, което искате да разберете, да е вече разисквано. т.2. Заглавията на темите е крайно желателно да са обяснителни, изчерпателни и в съответния раздел. Теми от вида "Вижте..." (или по-лошото "Vijte") ще бъдат директно модерирани! Примери за лоши заглавия са: "Помогнете ми", "Имам проблем", "HELP: PROBLEM", "ПОМОООЩexcl.gif!!!", "Molqvi kajete .......", "nqkoi znae li..." и т.н. Пример за добри заглавия са: "Търся ключалка за контактен ключ за АХ" т.3. При пускане на нова тема опитвайте се да бъдете крайно изчерпателни, за да няма куп въпроси отдолу, отправени от други участници. Това е във Ваша полза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...