Jump to content
TEHKO

Варна-Пикадили център

Recommended Posts

лично аз съм потресен такива снимки само в интернет съм виждал как нова кола е паднала от паркинга но за жалост нямаше как да снимам ситуацията - бмв 6та серия паднало наполовина от 130см височина с муцуна надолу :D нз защо но се сетих за - парктроник капут :) някой ако има снимка да кача ;)

 

Публикувано изображение

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10х Митак ;) доста е здравичка колата щом няма счупено ;) амаа кво е това оправдание с тракшъна ;) някой ако знае нещо да раздуе ясно е как е станало от ефелъци ама все пак клюката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, не е само във Варна...Вчера когато спрях на магазина на село и аз си стоя в колата и по едно време един Ситроен Ксантия или нещо подобно тръгва на самотек през няколко коли от моята и се свлича бавничко към платното(паркинга е под наклон и е директно на шосето), за щастие нямахме инцидент и движещи се автомобили по това време и жената, която караше автомобила дотича и го прикара пак на паркинга, вече застопорен с ръчна...Една заспа я даваха по телевизията как е оставил колата да работи и малките му деца я вкарали в заведението, пред което е спрял.

Редактирано от d.pavlovq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправданието за тракшън контрола е ясно....все пак всяка вечер там е пълно с пъпчасали 93ки туко що взели кетап...а като имаш желание да покажеш кво може на тате колата така става :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...