Jump to content
DzhaX

местоположение на комп-а на английски сивик D14A8

Recommended Posts

Здравейте, Имам следния проблем - докато карам понякога ми се включва чек енджън лампата (докато си карам и светва) имал съм същия проблем с роувър 216 GTI - D16A8 там компа се намираше в краката на пасажера (отпред) вчера пак се включи лампата на сивика и реших да погледна дали е там за да видя каква грешка дава, но не открих компа на мястото където беше на роувъра ... та въпроса ми е къде се намира компа - искам да видя диода колко пъти ще светне за да проверя в аутодатата каква грешка дава ... благодаря предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на пасажера в краката ,но отдясно под коратапада се под жабката има една малка кора която захапва декоративната пластмаса на прага

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ... отивам да карам докато се пусне лампата пак :) да видя каква е грешката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, Имам следния проблем - докато карам понякога ми се включва чек енджън лампата (докато си карам и светва) имал съм същия проблем с роувър 216 GTI - D16A8 там компа се намираше в краката на пасажера (отпред) вчера пак се включи лампата на сивика и реших да погледна дали е там за да видя каква грешка дава, но не открих компа на мястото където беше на роувъра ... та въпроса ми е къде се намира компа - искам да видя диода колко пъти ще светне за да проверя в аутодатата каква грешка дава ... благодаря предварително :)

До колкото съм запознат този комп няма светодиод а трябва да се замости буксата която е с две крачета ,която се намира отдясно на жабката под арматурата и четеш кода от чек лампата на таблото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да там е ... вчера видях каква е грешката ... Throttle positioning сензора дига грешката ... и на D16A8-цата беше за смяна като я продавах но тогава вдигаше грешка само понякога а сега всеки път като тръгна на някаде от студено положение на двигателя и след 5 км дига грешката ... като изгася двигателя и запаля колата след това не излиза грешката ... (за това не съм забелязъл грешката при закупуване на колата явно) :/ ... благодаря много за съдействието :)

Редактирано от DzhaX

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...