Jump to content
neno_11

Шум на ниски обороти при Сивик 95г.

Recommended Posts

Neno_11 моля те снимай как е заварен шарнира!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за снимката!Само да уточни ме и ти да си на ясно...шарнира е заварен за носача не за полуоската! Полуоската е тази част на колата която предава въртеливото движение от скоростите (диференциала) към колелата. За стабилността на колата ти провери окачването. Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехееее :) голям глупост съм написал,чак сега обърнах внимание!!!! Кое точно да прегледам? Гледахме амортисьорите,нямат изпуснало и не се клати нагоре надолу и доста твърдо и стегнато вози.Струва ми се че някой тампон по щангите може да се окаже?!

Редактирано от neno_11

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заден голям тампон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоест тези тампони които са на надлъжните щанги и се захващат на купето пред задните гуми,нали? Предполагам са големи кръгли и леко вдлъбнати.Доколкото се сещам от ладите,трябваше със щанга да се понадигнат или понатиснат да се види дали имат луфт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,някой може ли да покаже на снимка този голям заден тампон.Понеже в ръководството пише че трябва да е захванат с два болта за купето а при мене май липсва тази част :) А и луфта е доста голям като напънах със щанга.Трудна ли е подмяната и дали бих се справил сам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странна работа, ходих на майстор и ми изкара че по колата е наред всичко по окачването????? Тампоните били здрави,просто било по-меко...........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава смени майстора! Не може да е здраво всичко и да се носи наляво надясно със 120км.ч Как я гледахте на канал(стъпила колата на земята, или с подемник във въздуха. Понякога има значение :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще го сменя но не е целта да се вземат парите и после пак в изходно положение :) Гледа я и на канал и вдигната,тампоните каза че са здрави то и аз ги видях че е така но са омекнали!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едни тампони втрху предните амортисьори на бомбетата, говорих сега с един приятел кара като твоята Хонда и неговата при висока скорост ставаше опасна люлка. Смени ги тях и всичко заспа, не знам те как се проверяват обаче.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...