Jump to content
iliqnboshev

Закупуване на хонда акорд 1997

Recommended Posts

Здравейте от месец и половина гледам за коласпрях се на този акордhttp://www.cars.bg/u780458Задължително ще се слага ГИКонете малко ли ще идват за това купе защото винаги през лятото ще се кара на климатик не съм агресивен шофьор така че няма да има рейсърски изпълненияДвигателя предполагам няма да има нищо против ГИОтвънка е доста изпъната на снимките къде са им слабите места на кое да обърна по голямо внимание ?Като здравина как са кое най-често здава багажа и иска по честа смяна ?Също какъв разход на газ да очаквам градско и извънградско ?

Редактирано от iliqnboshev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от месец и половина гледам за коласпрях се на този акордhttp://www.cars.bg/u780458Задължително ще се слага ГИКонете малко ли ще идват за това купе защото винаги през лятото ще се кара на климатик не съм агресивен шофьор така че няма да има рейсърски изпълненияДвигателя предполагам няма да има нищо против ГИОтвънка е доста изпъната на снимките къде са им слабите места на кое да обърна по голямо внимание ?Като здравина как са кое най-често здава багажа и иска по честа смяна ?Също какъв разход на газ да очаквам градско и извънградско ?

колега аз съм със същият акорд даже и цветът му е същият.колата като цяло е доста добра като качество и изработка(може някои колеги да кажат и някой негативни неща но поне при мен не е имало никакав проблем досега)като решиш да гледаш колата при закопуването и обърни внимание на хидравличната рейка тя поркапва при някои модели както е при мен но не нищо фрапантно.иначе относно возия здравина на ходова части и двигател няма никакъв проблем.автомобила относно цена качество няма равен ;) климатика е супер поне при мен де.аз я карам на газ вече 60000 км и то с обикновена газова уретба а не с инжекцион и никога не сам имал никакав проблем а и си ми гори доста прилично за толкова голяма кола 8/100 газ изван градско с климатика при 120 км.ако имаш други вапроси с радост ще ти отговоря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре вземи 2.0л мотор. Върви по-добре, а е със същия разход като 1.8.Карам такъв от 4 години и знам доста за модела. Обади се ако те интересува нещо по-конкретно.Телефоните ги има в указателя на клуба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от месец и половина гледам за коласпрях се на този акорд

Иди първо я виж на живо, че тези снимки са май от периода когато продавача я е купувал .. :D За този клас автомобил, очаквай 9-10/100 разход на газ, независимо какви разходи ще ти пишат в темата .. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата днеска я карах на сервиз при 1 познат и каза че ходовата част е здрава сега в събота ще гледам още 1 кола и ще избирам между дветеНещо конкретно по двигателя има ли да гледам ?Колата е абсолютно същата като на снимките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...