Jump to content
sprite_

моля за помощ- д14а3

Recommended Posts

civic 97година, става дума за вьпросната гарнитура от д14а4 на д14а3(от 75коня на 90коня)Порьчах си номер 16176-P2A-004.,днес я сложих и имам следния проблем,ниските обороти варират от 1000-1500 и се опитва да ги свали но неможе,пробвах я вьрви чудесно,сьс запалването няма проблеми?моля да ме извините ако нещо сьм пропуснал да сменя или сложа/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ресни компа на колата. Махни клемата на акумулатора за известно време и после кажи какво е станало.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опитах два пьти по 5мин и сьщото,новата гарнитура ляга добре,почистено е преди да я сложа!като вьрна старата (металната г-ра) и без да слагам кутията с филтьра и се оправя?

Редактирано от sprite_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като загрее не се ли оправя , защото и мойта е д14а3 но не знаех за тази гарнитура но се оказа , че предишния собственик (от Германия) я беше сменил и колата студена работи на 1200-1500 оборота като загрее падат на нормалните . Имах проблем с мъркуча който връща горивото в резервоара и тогава колата работеше нон-стоп на 1200+ оборота !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някое вакумче или маркуче и компа се шашка... на две коли до сега съм го правил това упражнение и проблеми съм нямал...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята не я смених гаринтурата а резнах направо оригиналната и нямам никакви ядове с с обороти и прочие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако гарнитурата е някаква фалшива може да дърпа въздух между колектора и дросела и от там се получава проблема.Пробвай да си разшириш оригиналната,както е направил колегата ;).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата се оправя като махнах г-рата ,която си порьчах от булктрако,за проба затворих дросела без дори и силикон и всичко е добре? благодаря на вси4ки за помоща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...