Jump to content
PAIN

Букса в багажника на Accord

Recommended Posts

Здравейте! Вчера си купих един акорд 2001-ва година и забелязах, че в багажника имам една кръгла букса с много пинчета излизаща от кората... Та въпросът ми е, някой знае ли за какво служи? Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@PAIN,Ще можеш ли да направиш една снимка, моля те. Аз имам акорд 98ма година и доста търсих тази букса и така не успях да я намеря, а вътре имам бутон CD и не знам си кво още беше на кастофона :D . Голям ми е мерак да я видя къде по-точно се намира и какво представлява.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,сцепих се да търся тази букса в моя багажник, обаче за момента нищо :D . дали някой би могал да каже дали колата излиза заводско с този чейнджър или с поне буксата , без значение модификацията ?кастофончето си има бутон CD затова предполагам, че при мен също трябва да го има кабела ...ЕДИТ: акорда е 99та година.

Редактирано от sandokan4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не би трябвало да излиза от завода с changer. Това си е екстра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. Когато човек си я порачва колата нова си решава дали иска да му сложат чейнджъра като екстра. В такъв случай самата букса би трябвало да я има някъде със сигурност, понеже кастофона има опцията. Остава само да я открия или аз нещо бъркам ?Опитвам се да разбера дали буксата я има 100% някъде понеже ако я намеря може да се замисля да си взема 2ра ръка чейнджър и всичко да си е оригинално, а така като не я виждам и не знам дали е имам не мога да тръгна да търся. :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не ти пречи да провериш за кабел.Това че на стереото има бутон CD не значи че има фабричен changer.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен. Проблема, е че го търсих този кабел, но не мога да го намеря и се чудя дали самия кабел го слагат фабрично на всички акорди или си върви само с чейднжъра. Ако не си поръчаш чейнджър няма и кабел :D . Тя може преди да е имала чейнджър, но аз като я взех го нямаше, а сега и кабела не го намирам.Може аз самия да не гледам на правилното място, затова да не го виждам. Ако може някои да каже, че кабел винаги има в акордите ще съм му много благодарен и ще търся усилено :D .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Вчера си купих един акорд 2001-ва година и забелязах, че в багажника имам една кръгла букса с много пинчета излизаща от кората... Та въпросът ми е, някой знае ли за какво служи? Благодаря предварително!

Със сигурност моят куплунг (букса) в багажника е за неща от рода на ремаркетата. От там, например, взех захранване за парктроника...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...