Jump to content
klox

Дискове и накладки за Honda Accord 2005 - дизел

Recommended Posts

Здравейте, приятели...Имам Honda Accord 2005 - дизел. на 140 000 км. до момента.Ще споделя нещата сменяни до този момент.На 57 000 км. смених накладки предни. Силно ме смути цената от 360лв. и взех алтернативни(Японски) предложение от Бултрако за 90лв. - колата започна да не спира при мокър път, свирят докато загреят и в момента дисковете са ми износени.Задните ги смених на 62 000км. - този път си ги смених сам не помня марка. В момента са за смяна всички елементи дискове и накладки и търся какво да купя.На 130 000 км. смених демпферна ролка. В Бултрако искаха 800лв. аз я намерих от Варна за 220лв.(морга)В момента имам тропане отпред в дясно. И един странен звук като удар на две монети от Ляво.(не е от монетника).Не споменавам смяна на масло и филтри те са правени по сервизна книжка. Филтъра за климатика си го купувам обикновен без въглени и пр.. за 20лв. сменям го всеки сезон.Това е приятели. Сега търся дискове и накладки спрях се на дискове Brembo и накладки Akebono но до сега успях да намеря само задни наклаки на цена от 39.00лв.От Стара Загора съм. Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам дискове Zimmermann и накладки Remsa или Roadhouse. На двете ми коли съм с такива /Акорд 7-ма генерация 2.2 дизел и Сивик Англичанка/ и нямам проблеми както със спиране, скърцане свирене или с износване на дисковете. Накладките са меки и не причиняват набраздяване на дисковете. Също така са с термоизолираща пластина на гърба им предотвратяваща предаването на топлината към спирачния апарат и по този начин намалявайки риска от изпаряване на спирачната течност в него при екстремно спиране.

 

Ето за какво става въпрос /на снимките са дисковете за Акорд 7-ма генерация предни и задни и накладките за същия Акорд/.

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

За дискове Zimmermann проверете ТУК

 

П.С. Накладките Remsa и Roadhouse са испанско производство на един и същ производител.

Редактирано от Olmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И другият добър вариант според мен да дискове и накладки ECB.... :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...