Jump to content
shadow_rr

Продавам Honda Civic 5-та ген хеч

Recommended Posts

Продавам си и третата ми хондичкаПубликувано изображениеКолата е с D15B2 мотор.Присъствалите на националната сбирка ще я познаят.Колата е в изключително добро състояние и с открояваща се визия,всичко по нея работи(освен скоростомера)Боядисана е 2 седмици преди НС.С нея давам и 4 железни джанти с отлични зимни гуми.Ще се радвам да я вземе някой колега от форума.

Цената която търся е 3800лв.

Телефони-0898644525 и 0878667263 разбира се и тук на лични.

Ето и линк със снимки http://shadowrr.snimka.bg/automobiles/civic.697992

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

UPПубликувано изображение

2999лв.

 

 

04.10.2012

2900лв.колата е пушка.Само за инфо-Логото на капака и надписите на задните вежди са от фолио и се махат за 5 мин.Документите за цвета са изрядни.

 

05.10.2012

Цената може да падне още ако си сваля музиката или си запазя железните джанти и зимните гуми.Публикувано изображение

Редактирано от atoma
При следващото неправомерно повдигане, следва почивка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спешно 2600 лв.

Цената ще е такава само две седмици защото ми трябват парите за друго.Да споделя все пак, намерил съм си много добро моторче,естествено Хонда,модела е Хорнет 600 2003г.Публикувано изображение та така.После отново ще и търся 3000лв. или ще си я карам до пролетта, незнам още.Колата е абсолютно перфектна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така.Цената на автомобила вече е 3000 лв без абсолютно никакъв коментар !!! Както казах няма никакви забележки,дори драскотина.Публикувано изображение

Явно моторетка ще се купува на пролетПубликувано изображениеХАХА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не исна перфектен Civic, с комплект много добри зимни гумиПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цена за колеги от форума 2800.Колата не я карам и не ми трябва защото ходя 20 мин пеш на работа,а си имам и друга и ми е жал да виси на едно мястоПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключ. Продадена е !!! Честито на навия собственик, ще и се радва много и не само той, колата е бижуПубликувано изображение

 

Извинявам се на модераторите ,че повдигам темата по рано, но мисля ,че е редно и коректно към колегите от форума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...