Jump to content
stoevno1

ABS, ! , VSA светят едновременно

Recommended Posts

Не можах да намеря нищо по темата, затова започвам нова. Светнаха ми лампите за абс, ! и вса и след като се разрових малко из интернет, реших че проблема може да е от спирачките. Натиснах спирачките малко по-рязко и се включи АБС-а а заедно с това и лампите изчезнаха. Веднага след това проверих нивото на спирачната течност и видях че е почти на минимум, долях и около 2 седмици всичко беше наред. Сега лампите отново светнаха, обаче като пробвах пак номера със рязкото набиване на спирачките нищо не стана. Почетох още малко и в чуждите форуми на хонда и колегите от чужбина споменават за изхабени накладки. Имам колата от почти 1 година и незнам кога за последно са били сменени накладките, нито как изглеждат когато са нови, но проверих дебелината. Отпред са около 10мм., а отзад са около 7-8мм. Въпросът ми е, дали някой е имал подобен проблем и ако има нещо общо с накладките да ги сменям ли или е още рано?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се прецака заден ляв датчик на абс-а, същите симптоми. Така че може би е това...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен днес ми стана точно този проблем светнаха и не знам какво става ! Викам да не е някой бушон ама няма да е . Ще следя темата за да знам как да отстраня проблема и аз . :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто нещо което намерих Малко старо ама има и други подобни проблеми : http://forums.hondab...showtopic=34713

Това не го бях видял, ще проверя къде стоят тези датчици ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите изгаснаха след натискане на спирачката рязко . Но след 3 дена светнаха отново и номера със спирачната рязко не става !!! сега ще чакам да видя в кой сервиз да кажат какво е . :(

Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега пак изгасна сама ! Ще чакам да светне пак . Оказа са АБС сензор на цана 160 евро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

accelerator датчик.... ако не бъркам понятието....кофти работа. Влиза ли в сервизен режим?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен не е влизала в авариен режим и мисля че не трябва да се стига до там. Може да е от друго .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...