Jump to content
Guest 1net

моля за малко помощ от всички

Recommended Posts

Guest 1net

интересуват ме скоростни кутии от 4,5,6 генерации сивик/ЦРХ или еквивалентите на роувър/кончертоако можете, пуснете точния модел на колата ( ВИН или поне точно описание седан/хеч) номер на двигателя и номер на скоростната кутия.Целта е да се опитаме да им хванем поне малко от малко спатиите не тез японци.Започвам аз :lol:4ген хеч, D15B2, L3-25301146ген англичанка 5 врати, D14A2, 1M-1004855кончерто - 5 врати, D16A8, P7-3048234

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

5 ген. хеч - EG4 - D15Z1transmission S20-1063447

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HONDA CiViC iS

6ген д14а4 jhmej93400s033500 дано свърши работа

Редактирано от HONDA CiViC iS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

айде още малко инфо:5ген. Седан - D15B2 - S20-10441875ген. Хеч - D13B2 - S20-23333495ген. Хеч - D16Z6 - S20-1092000153

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

6ген д14а4 jhmej93400s033500 дано свърши работа

а номера на самата скоростна кутия да ти се намира?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HONDA CiViC iS

6ген д14а4 jhmej93400s033500 дано свърши работа

а номера на самата скоростна кутия да ти се намира?
d14a41023143 или S40-1144856 :lol: Редактирано от HONDA CiViC iS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

4 ген. седан - виж по-долу :lol: JHMED252005007488D14A11017769КончертоSAHHWYWMPAD160643D16Z2E00958На сивика не намерих номер на скоростите, а на кончертото скоростите ги продадох ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

да не размивам темета ,но къде другаде трябва да го има тоя номер освен на скоростната кутия ? ... предполагам че не съм единствения който не знае :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

да не размивам темета ,но къде другаде трябва да го има тоя номер освен на скоростната кутия ? ... предполагам че не съм единствения който не знае :hondarulez:

Е кво ти пречи да го погледнеш , някой да не ти е отлепил лепенката , която ти се намира на скоростната кутия :thumbs1: намира се до номера на двигателя , дето е на блок-а :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

CRX 2gen:Всички с шаси ED9 са с номер на кутията:L3-020 за тези които са 90 и 91 година и L3-010 за тези които са 88 и 89 година на производствоEE8 т.е CRX 2gen B16A1 е с номер на кутията:Y2.....ако не се лъжа :thumbs1: Мисля че с номер на шаси и двигател мога да разбера с какъв номер кутия е почти всяка Хонда :hondarulez:

Редактирано от MIYAMOTO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Хораааа, целите номера ми трябват и то на кутията

 

Дидо, това за ЦРХ-овете е супер :hondarulez: дано си прав

п.с. Някой с роувър или кончерто?

роувърите всичките ме интересуват и едно много важно: кончерто с д15б2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sofix

айде от мен кончерто д15б2 : SAHHWHWPTAD214251ако търсиш нещо друго кажи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

трябва ми номера на скоростната кутия :hondarulez: пише го на една лепенка на самата скоростна кутия... точно до табелката на двигателя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sofix

отивам да видаоткрих го :hondarulez: P7-3009940

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net
:hondarulez: някой друг с кончерто д16а8 или д15б2?леле как ме засърбяха ръцете :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zlaty

Кончерто D16A8 SAHHWWWNRAD187002P7-2037407Това е от мен . Дано да съм полезен. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

:hondarulez: някой друг с кончерто д16а8 или д15б2?леле как ме засърбяха ръцете :thumbs1:

не само теб :thumbs1: ти си знаеш що :thumbs1: , но ................................ :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

трява ли ти от вти ?

ми не, ма ако ти се занимава.... някой ден може и с вти-ски скорости да се позабавлявам

Кончерто D16A8 SAHHWWWNRAD187002P7-2037407Това е от мен . Дано да съм полезен. :hondarulez:

пфуууу да му се невиди.... сигурен ли си че е 2037407 а не 3027407? :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

трябва ми номера на скоростната кутия :hondarulez: пише го на една лепенка на самата скоростна кутия... точно до табелката на двигателя.

онзи ден един приятел си напазарува кончерто д15б2 и утре ще имаш пълния номер на скоростите :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

няма утре - още сега ;) P7-1050345SAHHWHWPNAD127954D15B2E001334е тва сичко се отнася за Кончертото D15B2 ;) и малко ?;ако ми кажете кво се случва с предавателните числа на мойта каляска ша почерпя- скорости от D14А1L3-1172747 - 4г. седан и матор от Кончерто D16Z2 ;);):yawn::yawn:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zlaty

Кончерто D16A8

 

SAHHWWWNRAD187002

P7-2037407

 

Това е от мен . Дано да съм полезен. :yawn:

пфуууу да му се невиди.... сигурен ли си че е 2037407 а не 3027407? :yawn:

 

Да напълно съм сигурен проверих го пак. Защо нещо не се връзва ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

CRX 2gen:Всички с шаси ED9 са с номер на кутията:L3-020 за тези които са 90 и 91 година и L3-010 за тези които са 88 и 89 година на производство

Абе да питам,за това ли е разликата в шлиците на феродовият диск, съответно шпилката на която се слага този диск, 20-21 зъба, понеже съм сменял 2 пъти ск.кутия/за тва не можах да помогна с номер не съм сигурен кой е првилният ;) / или щото е А8&А9??????? ;)пп:тъпо ама факт не знам ;):yawn:;):yawn:;);););) Редактирано от M_TYPE

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Б��но п�е

CRX D16A9 : L3 - 1656427

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Абе да питам,за това ли е разликата в шлиците на феродовият диск, съответно шпилката на която се слага този диск, 20-21 зъба,

Една от разликите е това :yawn:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

Абе да питам,за това ли е разликата в шлиците на феродовият диск, съответно шпилката на която се слага този диск, 20-21 зъба,

Една от разликите е това :yawn:
и диаметъра на феродовия :yawn:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

и диаметъра на феродовия :yawn:

диаметъра на феродовия не е страшен, можеш да сложиш и 200мм и 210мм или 212мм беше не помня то4но!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iXi

....6ген англичанка 5 врати, D14A2, 1M-1004855.....

Емо в моя мануал за всички англичанки дават като номер на скоротната кутия S20-2000001~ за ръчна скоростна кутия и S1LA-1000001~ за автоматична.ето линкче http://img205.imageshack.us/my.php?image=ttuksi9.png

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net
:yawn: логика никаква..... да им се незанае и японците.....Жоро, според мен няма да има ралика, защото според мен на 4ген всички едновалови двигатели са с еднакви скорости.... изключение е шътъл-аИКСИ, знам ли братче, в мой менюъл пише други работи :yawn: Дидо, тамън се изкефих че имало поне мааалко логика в номерата, и на бясното псе номера пак прецата работата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Б��но п�е

Кой ако не аз ще развали хубавата работа... :yawn:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Кой ако не аз ще развали хубавата работа... :P

Дай ми номера на шасито си за да проверя аз тая работа,че и на мен ми стана интересно :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

5ген седан 1.6 SOHC VTEC 4WDS22-1001654неделя го 'откраднах' този номер, на срещата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

мале ма съм заспааааа.... що номера можед да гепя :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

Поне аз не схванах логика м..ка му и японци! :unsure: 1net - аз минавам на втора фаза - разглобяване на това което ми е под ръка,пък каквото сабя покаже :ph34r:

Редактирано от dj_mi6o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

намерих два номера :лепенка върху кутията: P7-3008544издялано точно под номера на двигателя :Е305750ако някой може да ми даде предавателните числа ще съм доста благодарен :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...