Jump to content
Plamen_ni

Свети чека CR-V

Recommended Posts

Днес ми светна чека. Колата върви както обикновено без никаква промяна. Ще ходя на диагностика, но малко ми е притеснено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да свети заради акумулатора, понеже е трагичен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко купих експресно акумулатор на Бош и след смяната лампичката изгасна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След смяна просто си изчистил записаната грешка, ако има проблем пак ще светне, но не е и невъзможно да е заради скапания аку в момент на палена ако много му е падал тока и оттам компа да е записал няква грешка, ама всичко тва са догатки, ще си покаже тея дни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След смяна просто си изчистил записаната грешка, ако има проблем пак ще светне, но не е и невъзможно да е заради скапания аку в момент на палена ако много му е падал тока и оттам компа да е записал няква грешка, ама всичко тва са догатки, ще си покаже тея дни :)

От акумулатора е (и дано да е така). Трудно пали от известно време, а все пак сме лято. Онзи ден включих фаровете, касетофона и забелязах, че светлините на таблото почти не се виждаха, след което спрях само радиото и пак започнаха да светят що-годе добре. Много беше зле стария акумулатор. Сигурно не е могъл да зареди алтернатора. Редактирано от Plamen_ni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След смяна просто си изчистил записаната грешка, ако има проблем пак ще светне, но не е и невъзможно да е заради скапания аку в момент на палена ако много му е падал тока и оттам компа да е записал няква грешка, ама всичко тва са догатки, ще си покаже тея дни :)

Оказа се прав. Вчера пак ми светна чека. Днес сутринта на компютъра показа, че свещите са за смята и че нещо не е наред с горивната смес (ще ходя при газаджиите за настройки).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги кажете как се открива грешката на чека, някаква букса се дава на късо ако може със снимки, благодаря прдварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега прочети тук :

http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113599

Ако имаш руското ръководство отиваш на стр.171 и четеш до стр.173.

Ако го нямаш ръководството първо си го свали от тук :

http://dox.bg/files/dw?a=9b4c925be4

 

Дано съм бил полезен. Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...