Jump to content
Sc00by

Фарове за мъгла

Recommended Posts

А привет на всички въпросчето ми е следното, голяма ли играчка е поставянето на такива фарове на предната броня или не е много голяма, тъй като имам мерак да си сложа някви светлини там , но изобщо от токове не разбирам :)) И съответно ако е възможно за каква пара говорим :)

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз минах по този път и определено си заслужава. Карах в много гъста мъгла само на ксенон и е ужасно. Не съм ги слагал аз, взеха ми 70лв. Но монтажа не ми изглежда сложен.

Фабрично няма прекарани кабели. Ако искаш да ползваш оригиналната инсталация ще ти трябва това:

 

Публикувано изображение

 

Но разплитането и проследяването не е много лесно, по-лесния вариант е да вземеш само релетата копчето и фаровете и да си прекараш едни по-дебели кабели и да им сложиш два бушона.

 

Има вариант да ползваш фарове за мъгла от Megane 2, но там инсталацията е по-сложна, но мисля, че фаровете са по-добри от тези на Хонда. Изглеждат ето така:

 

Публикувано изображение

 

Мога да ти снимам нещо което те интересува по моята инсталация :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглеждат чудесно наистина , но лошото е ,че аз от жици и токове нищо не разбирам ама нищо :D:( такаче по добре да ме пратиш в сервиз или при някой където знае кво що да се прави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на мен ми ги монтираха във Враца, майстора е много добър и голям перфекционист. Но за София за съжаление не мога да ти кажа при кой да идеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си мисля че има оригинална инсталация ;) англичанките може да нямат но японските имат :) и работата е болт он :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При англичанките няма - 100% сигурно, проверено е многократно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от София който разбира от токове да драсне в темата :))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=72402&st=0&p=1057273103&hl=+%D1%84%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B5%20+%D0%BC%D1%8A%D0%B3%D0%BB%D0%B0&fromsearch=1&&do=findComment&comment=1057273103А как мислиш да ги включваш/изключваш - заедно от бутона за задна светлина за мъгла или отделен - нов ?На моят японец - хеч - нямаше оригинална инсталация за предни халогени .Освен халогени може да сложиш и/или дневни светлини .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отделно копче мисля ,че да може да ги ползвам и като дневни светлини ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,минах по същия път и мога да ти кажа,че си е занимавка,но си струва.Само,че не съм на моя комп,за да ти пратя снимки.Трябват ти: 7-8 метра кабели,едно реле,бушонче,поялник и кабелни обувчици,може и изолир банд,но така е по-сигурно с обувчиците(мисля,че бяха 10 ст бройката),а и естествено ти трябват...Халогени :D Аз сложих едни малко фалшиви,но след като имам инсталация,винаги мога да ги сменя.Вързах ги към копчето за мъгла,но по-нататък ще си купя и отделно копче за халогените.А оригинална инсталация има! Във Варна в моргите имаха,цената беше около 120 лв.На мен всичко ми излезе около 25 лв и 2 дни труд в студа с един приятел,който много ги разбира електрикаджийските номера ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...