Jump to content
snickersy

Странно тракане?

Recommended Posts

Здравейте колеги,от 2-3 седмици на колата се появи странен звук, тип-пукане. Забелязах, че се чува, когато купето се разтресе (при завои, когато набивам спирачки малко по-рязко или като минавам от по-висока на по-ниска предавка) Пукането чувам, че идва отпред вляво все едно, че на тенекия удря не знам много е дразнещо. Някакви идеи да дадете какво може да е? Става въпрос за Сивик Д13Б2. Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,ако звука наподобява кухо "дрънчене" все едно удряш по метал ,възможно е да е от пружините. Аз имам такъв проблем със задните пружини на англичанката ми-едната е по-мека и понякога,когато подскочи при неравност,или при взимане на завой се чува този звукПубликувано изображение Същото се получава и от счупени пружини,провери ги може да е от тях. Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти колега за отзоваването ти!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен има такива странни звуци понякога, все едно пружината се усуква и в един момент и се освобождава напрежението. Оглеждал съм ги внимателно , но не открих счупвания и т.н.Поне от 2 години ги чувам тия звуци , за сега няма грижи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Биалетки нещо гледахте ли отдоло,тампони на стабилизираща щанга.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като казахте биалетки на стабилизиращата щанга, какви ще препоръчате че на оригиналните цената е 50 долара парчето, което за едно болче с малко гума ми се струва адски много. Гледам по магазините за части масово предлагат TRW и Delfi, като цената им спрямо оригиналните е двойно по ниска. Какви други ще препоръчате, и изобщо заслужава ли си да се купят такива вместо по-скъпите оригинални.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...