Jump to content
ckadiev

Покупка на Хонда HR-V

Recommended Posts

Здравейте,искам да си купя Хонда 4X4 и се спрях на HR-V. Моля ако някой може да ми каже дали са добри или да гледам CR-V.Аз имам Сивик ,но вече мисля да го сменям.

Редактирано от ckadiev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най-големият въпрос при този избор е - трябва ли ти голям багажник? Ако да, значи ЦРВ. Други разлики са че едните са с 1.6, другите с 2.0 матори... И двете изглеждат доста по-добре ако са фейслифтови, като на такова ХРВ, на мен много ми допада интериора. ЦРВ-то си е пълно дърво отвътре, само като му погледнеш таблото или онази маса за чаши между седалките, или подлакътниците, като едно време в кината... :D Цените им са еднакви мисля, така че въпрос на личен избор или на попадане на подходящ екземпляр. И двете джипки са готини общо взето. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HRV-то е пълно дърво отвън, прилича ми на недовършен скутер :cool: Обаче всичко е

... въпрос на личен избор ...

и изобщо не ти трябва моето мнение, дали ми харесва, или не ;) По-важният въпрос е - за какво ще го ползваш (асфалт, офроуд) и какво ще возиш вътре в него?!п.п. В раздел "Технически ..." има подраздел "4х4 ...", прегледай го, ще отговори на всичките ти въпроси, предполагам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...