Jump to content
red_devil

шлайф на главата на д13б2

Recommended Posts

Колеги колата е без катализатор,с чисто нови свещи NJK,спортен филтър с интейк,крайно гърне от д16ка за да е тиха и по отпушена!Колата ми върви доста по-добре отпреди а сега и шлайф на главата реших да и правя.Въпроса ми е колко да кажа на майстора или да го оставя той да я ремонтира.Дайте някакви съвети без смяна на двигатели и тн.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три съществени неща не прочетох па и кат ги запилите ,ееее некаде на зад има един специалист дет я пили па се отказа.1-Що има преди кратуната 2 -що изкаш да постигнеш3-Има ли някаква друга причина ,освен една глупост дет се сещам ,за да я пилиш.До маркерите ,после с кво ще караш незнам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целта на пиленето е да живне още а за последното не те разбрах как така с какво ще карам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми каза с какво си на всмукателните портове -стоковия карб ?Кат я сгъстиш още и я пилнеш А95 ще е .......Тва е модерно http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=73344

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа при мен какво стана с д15-ката ми. Кратуната ми е рязна 1 и малко в (+). На теория наистина трябва раздвижна ролка но при мен мотора ми се развърта до ограничител на 7к оборота без проблем. Но по големия ми проблем е че ремака ми идва малко голем сега и трудно се опъва разбрах го това след като го скъсах такаче внимаваи премисли го добре, предполагам едни 4-6 десети ще са ти доволни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...