Jump to content
archer

Карах без масло

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Ония ден реших да погледна нивото на маслото, понеже не го бях правил от смяната насам, понеже знам, че колата ми не гори масло. Е представете си ужаса когато по щеката не отчете да има грам масло. Защо така се е получило ще го установявам сега. Колко съм карал така си нямам представа - със сигурност с месеци. Долях около два литра, докато нивото по щеката достигна нормални граници. Ще наблюдавам отсега нататък кави са damage-ите по мотора. За всеки случай в мощността няма - върви си както винаги си е вървяла. Просто исках да споделя. F20A4 е наистина здрав мотор.

Редактирано от archer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да ти стане нищо ако вдигаш капака 1 път в седмицата за проверка.Не говоря само за маслото на мотора а и за другите флуиди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаам, хубаво е да се прави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема се плашиш, ма поглеждай чат - пат, щото маслото не знаеш къде се бутилира! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай от тук нататък дали имаш повишен разход на масло, защото като остане без масло всичко гумено става на пластмаса.Говоря за семеринги,гарнитури,гумички на клапани.....и почва да тече като лейка, освен че го гори.Казвам ти го от опит, баща ми кара така без масло стария си Акорд с Ф20 и колата си работеше почти без ядове.Но като налееш после масло - ставаше страшно.На него му течеше от семеринга на делкото и от там беше изхвърлило цялото масло почти.И той като теб не вдига капака, но му излезна скъпо де :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стаха 350 км откакто долях. За сега не личи да е изгоряла нещо (по щеката). Ще продължавам да наблюдавам... Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...