Jump to content
Guest kyryl

СЕРВИЗ НА ЗАСТРАХОВАТЕЛИ !

Recommended Posts

Guest kyryl

Здравейте, след като един ме връхлетя и ми потроши хондето имах неблагоразумието да си го оставя в сервиза на моят застраховател /БУЛИНС/ а сервизът е ТАНДЕР на 4 ти километър .Щетите са :изкривен заден ляв калник, стоп, броня, амортесьор,носач и джанта .За закупуването на тези неща и ремонтирането им чакам вече 42 дни и не се знае още колко ще трябва да чакам тъй като всеки път когато отида да питам какво става те ми отговарят "КРАЯ НА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА ЩЕ Е ГОТОВА " (за 3ти път). :);) въпреки че от две седмици частите са пристигнали но просто няма кой да я направи ;) . Та моят съвет е :НЕ ПОЛЗВАЙТЕ УСЛУГИТЕ НА ТОЗИ СЕРВИЗ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

Сори за количката бате... аз имах същото неблагоразумие да направя в същия сервиз, но не ми я правиха ами чаках оценка към 2 месеца. И докато ходех за проверки останах супер стресиран от целия "сервиз". Там само трабант и варбург може да се оставят на поправка.Дано завърши добре историята се пак за теб.Приятелката ми има 106 Пежо и го носи в сервиза на ДЗИ, който е на Черни Връх след хладилника. Вкара я там за няколко дена и като я взе колата не върви. Сменили незнам си колко неща (откраднали). Дори казанчето на водата тя казва било прозрачно а сега е матово... смятайте!Като заключение мога да добавя: нито един сервиз, асоцииран към застраховател не трябва никога да се ползва... тва е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petar

Обади се,може да помогнем с нещо 0887 215 425, просто мпмците имат много работа.Не забравяй,че улицата на Тандер се казва "ЛУННА ПАПРАТ"- Има нещо не земно там.Ще помагаме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Soichiro

Колеги,съчувствам на всички в подобно положение!Когато на мен ми се е налагало винаги съм вземал парите и сам си търся сервиз или се оправям с познати майстори-никога не си оставям колицата някой "лицензиран" сервиз да ми я прави.Претупват нещата,за да им е по-евтино.Не случайно,когато изплащат пари "на ръка",плащат по-малко.А и като я оставиш в сервиза не е ясно кой ще я прави и дали знае какво и как се прави по една Хонда.Това за жалост е сивата реалност в България.Да не дава Господ на никого да се случва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petar

За това се прави валутно каско,разбира се ако позволяват годините на автомобила и тогава всичко се плаща по фактури.Правиш си я където искаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kicko

аз съм доволен от ИтоМикс, Овча Купел, доверен сервиз на ДЗИама да чукна на дърво, не беше за сериозни неща - 2 пъти боядисване на брони

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kyryl

ДЕН 49-ти :) Днес изтече поредната "СЛЕДВАЩА СЕДМИЦА" както сами се досещате колата ми все оше не е готова :drool: .Оправданието този път беше че не са ми боядисали джантата .Този път приемчика обеща че до вторник ще е готова , но ше видим . :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kyryl

С помоща на колегата PETAR аз отново се возя в моята колица . :cool::tooth: БЛАГОДАРЯ ОЩЕ ВЕДНЪЖ :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

ЧЕСТИТО .. и следващия път по-голям късмет да не се стига до там :tooth: ае със здраве

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobo21

До сега за дребни неща (драскотини) по каско от ДЗИ съм ходил в 2 сервиза:- сервиза на Sikkens - единственото нещо, което правят професионално е да за бъркат боята.Всичко друбо беше аматьорско изпълнение и боядисването, и монтаж/демонтаж на кората (още дрънка вътре нещо и нямам време да го оправя)- ИтоМикс - справиха се доста по-добре с пребоядисване на броня, но нещо цвета с една идея не са до докаралиНе дай Боже да се налага за сериозни проблеми да търси човек сервиз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

ами аз да ви кажа честно съм доволен от на армеец сервиза във варна ... карах рендето на баща ми преди време и един бус форд просто спря в мен отзад ,но така че му падна двигателя ... странно но на рендето му се огъна само задната врата ( то е комби) и му се счупи бронята ... оставих го в сервиза дето е до завод метал и след два дни ми я дадоха като нова ... сега се разбира само по това че задната врата е по лъскава от останалата част от колата с една идея :rolleyes: ... явно си е до застрахователя и до сервизите му , щот тия бяха бая стресирани дали ще одобря ремонта или не ....

Редактирано от lookcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...