Jump to content
DevilJin

Малко помощ

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Имам един въпрос към вас фенове...Карам Honda civic 8 gen 1.8 i-vitc 140 HP..Тъка де въпроса ми е следния знам че винаги Type-R те са се отличавали по тапицерията и километража всмисъл на обикновените е син на Typa червен така си е от край време преди имах B16a2 6 gen и тя беше с червен и така мога ли да направя на сегашната ми honda километража червен като на Typa по някакъв начин не че нещо но ми харесва повече.П.С Благодаря предварително...

Редактирано от DevilJin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-лесно е, като си вземеш циферблати от Type R, стига да са идентични.Нека и другите колеги се изкажат по въпроса. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам същата и колата много кефи. За смяна на километражите не знам дали някой може да е сменял неговите, ама ми прави впечатление, че не са много колегите във форума със Сивик осма и то бензин. Като взех моята не ми харесваше плексигласовата решетка пред двигателя и я смених със спортна. Качил съм снимка в темата за Сивик 8 ген. Все пак мисля, че няма да е проблем да се сменят километражите стига да намериш от Тайп Р, че нови сигурно са скъпи, а втора ръка трудно се намират. Давам линк за примерна цена на километраж на Тайп Р 2008 г. в Англия My link Ако ги смениш пиши и дай снимки. Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам същата и колата много кефи. За смяна на километражите не знам дали някой може да е сменял неговите, ама ми прави впечатление, че не са много колегите във форума със Сивик осма и то бензин. Като взех моята не ми харесваше плексигласовата решетка пред двигателя и я смених със спортна. Качил съм снимка в темата за Сивик 8 ген. Все пак мисля, че няма да е проблем да се сменят километражите стига да намериш от Тайп Р, че нови сигурно са скъпи, а втора ръка трудно се намират. Давам линк за примерна цена на километраж на Тайп Р 2008 г. в Англия My link Ако ги смениш пиши и дай снимки. Успех.

Благодаря ти а относно хондата да много държах да е бензинова таи като дизеловите двигатели взеха да си показват рогата дали от горивата в България или от друго не знам а и не сам фен на дизела друго си е да имаш 8 или 9 цифри пред носа си :) а не 6 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора ръка 220евро в Гърция My link

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...