Jump to content
asentchernaev

черен хеч d16z6 без климатик

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

местоположение -Софияна 170000кмтип - хеч 3 врати без климатикцена 2500лвцвят - черен, много малки забележки по боята, няма ръжди и темподобнимощност 125коняИзрядна е технически, не харчи масло, има напълно оригинален вид без "подобрения", няма удари, обслужена е напълно към момента. Внесена преди две години и половина от Италия и купена след много избиране от моя страна, навъртени в БГ 17-18000кмКара се само на бензин и никога не е имала газ. Разхода е 8-8.5л на 100км през зимата (чисто градско), лятото 7-7.5/100.Продава се на железни джанти с оригинални поожулени тасове и с нелоши летни гуми (в момента е с други джанти и съответно други гуми но само те струват доста парички така че не влизат в тази цена). Екстри - ел шибедах, ел стъкла. Два ключа има.Тел 0884195564снимки в галерията ми.

Редактирано от asentchernaev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Машината е супер и си струва парите, просто не ми е необходима ве4е по ред при4ини и сега седи само пред блока безмислено - така 4е съм склонен на коментар, ето три примерни варианта:Вариант 1 - 2300лв - колата (както е по обявата първона4ално с двата комплекта гуми и с жел. джанти)Вариант 2- 2500лв но като добавям към вариант 1 и резервен шибедах пълен комплект същия цвят (купуван за 100лв отделно) както и резервна скоростна кутия от същата кола (купена от колега тук от форума който размаза преди година своята - струваше ми 100лв). Колата НЯМА проблем със скорости или шибедах, тези просто съм ги купувал за всеки слу4ай.Вариант 3 - 2800 лв - за вариант 2 + новите 15 цолови гуми Тойо T1R 195/50/15 производство 2010г купени януари 2011 (директен внос от Германия), гумите в момента са на не пове4е от 4-5000км карани само от мен миналото и това лято (мустаците си им седят) - колкото изобщо съм карал това лято - монтирани на 15 цолови джанти с втулки правени при стругар специално за да станат и със специални секр болтове купувани от е-бей на стойносто около 50-ина лева (такива в БГ не се продават изобщо). За справка гумите като 4исто нови струваха 440 лв и то защото ги 4аках няколко месеца, в магазина струват може би около 500, смятайте и болтовете, джантите са опелови много добре седят, в момента са на колата, не са заварвани кривени и темподобни и са в доста добро състояние - само те ми струваха 250 лв.. С тези гуми усещането е като залепен за асфалта, поведението на колата е съвсем разли4но..

Редактирано от asentchernaev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...