Jump to content
Guest zmeq

хонда 1.5 90кс.+++с/у алфа 156 1.8 т.с. 144кс

Recommended Posts

Guest zmeq

горепосочената гонка беше вчера та на старта: алфата трагна преди мен още на права го настигнах и му направих 1кола 2ра кола и половина 3та 2 коли и най интересното беше че дори и след 400 метра на 4та до 180 пак бях пред него и сега тоя се оправдава вав форума на алфа че вартял гуми аз му казах да се пуснеме 2ри пат за по 100лв, но той се отказа....така че и аз сам горд собственик като МИХО на хонда:rolleyes:)))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

браво бе дивак :( кога ще дойдете по ямбол да видим как върви тва хонде :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

и аз ся ко вече съм аут????????????? мене закво никой не ме вика като има такава мания?малко съм ти убиден!!!Аз маи договорих гонка със 185 коня витек ама и аз няма да ви викна да ме гледате!!!! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zmeq

ами ако има и други желаещи от бургас може да се саберем да ви видим кам Ямбол

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

бате брао бе невероятен си е то се знае кой ще бие и сега се доказа че японеца е по добь от италианеца :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Браво колега, но и ти си с D15B2 франкенщайн ако не се лъжа :hondarulez::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HAYABUSA

Браво за победата. Но кажи къкво стана с гонката с волвото :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zmeq

от волвото паднах с половин кола и то на 3та понеже пак си беше надувал турбото,беше без седалки,а и знаеш за делкото,днеска ще отиде на лека центровка и ще има реванш :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

от волвото паднах с половин кола и то на 3та понеже пак си беше надувал турбото,беше без седалки,а и знаеш за делкото,днеска ще отиде на лека центровка и ще има реванш :hondarulez:

абе диване :thumbs1: още ли не си си закрепил делкото както трябва?центровката я направи на 16 - 16.5 градуса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

от волвото паднах с половин кола и то на 3та понеже пак си беше надувал турбото,беше без седалки,а и знаеш за делкото,днеска ще отиде на лека центровка и ще има реванш :hondarulez:

за на Тошко волвото ли става дума да попитам 1.7 турбо което е 120 коня ? :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

ми за неего ми,ти за кое мислиш? то друго турбо волво няма при нас бе в нашта гилдия :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HAYABUSA

ще видим следващият път като си направиш центровката дали ще го настигнеш :yawn: а и турбото му вече не е надуто а си е с стандартния бууст

Редактирано от HAYABUSA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

ми за неего ми,ти за кое мислиш? то друго турбо волво няма при нас бе в нашта гилдия :yawn:

какво имаш предвид ? че другите не стават ли ? ;) ...ако е така ,мога да те запозная с един собственик на друго волво , което на всичкото отгоре е автоматик и пак малко коли могат да го бият на 100-400-1000-10К метра ... само дето собственика му е бъзлив и не иска да се пуска :yawn: ... и колата му харчи 17/100 градско

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Ако е последния модел на Волво "R" модификацията, е 300 коня и отгоре, то остава да не бие 1.5 Хонда и гаргите по стълбовете ще му се смеят. Аз също имам приятел с такава кола, турбо е, спортна модификация и остави ти автоматика, те са някаква нова технология тези скорости. Като се возих не се разбира, че е автоматик, сменя ги като формула, има някакъв спортен режим дето се превключват ръчно скоростите и е като спортна скоростна кутия. Не умаловажавайте на пича постижението, като намерите приятел с Волво с 1500 кубика двигател (и то атмосферка) да го бие, аз лично ще му сваля шапка :yawn:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

Демон - коментара ми не беше към автора :yawn: , а иначе волвото не е последното и не е R и скоростите му са от добрите стари автоматични :yawn: демек няма ръчно сменяне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Ок :P

Редактирано от Demon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

ми за неего ми,ти за кое мислиш? то друго турбо волво няма при нас бе в нашта гилдия :P

какво имаш предвид ? че другите не стават ли ? :P ...ако е така ,мога да те запозная с един собственик на друго волво , което на всичкото отгоре е автоматик и пак малко коли могат да го бият на 100-400-1000-10К метра ... само дето собственика му е бъзлив и не иска да се пуска :P ... и колата му харчи 17/100 градско
абе човече споко е :P казвам на киро че друго волво от идващите да се пускат при нас няма и като кажиш волвото и вс се сещат за една и съща кола това .А това че на някой много му бяга колата вс зависи през каква гледна точка го гледаш,иначе неспоря може и да има такав собственик за който говориш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

да не размиваме повече темата ... но аз нямам предвид правена кола , а абсолютно сток пред която това 1.7 турбо си е направо смешно - става дума за Т5 серията със всичките й вариации :P , а иначе разбрах те че става дума за колито с който се гоните , ясно .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o


Тия 480-тици са мноо опасни щот са лекички кат нас и мноо бегат
специално на Турбинираното му дават 0-100 за 9,3 с което е с 0,4 под нашто
време (D15B2) а най ми е странното че атмосферката 480 е пак 1,7 109 и
0-100 ги праи за 10 с. странното е че от ТУРБОТО другарите от Волво са
измъкнали само некви кирливи 11 коня. :P:P

Един колега имаше такава и я пооразмаза лекичко :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman

Тия 480-тици са мноо опасни щот са лекички кат нас и мноо бегат

специално на Турбинираното му дават 0-100 за 9,3 с което е с 0,4 под нашто

време (D15B2) а най ми е странното че атмосферката 480 е пак 1,7 109 и

0-100 ги праи за 10 с. странното е че от ТУРБОТО другарите от Волво са

измъкнали само некви кирливи 11 коня. :D;)

 

Един колега имаше такава и я пооразмаза лекичко ;)

Няма какво да се чудиш - тези Волва с мотори на Рено!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

незнам с какъв двигател е волвото(на рено или някои др-г ) ама 100% ще бие д15б2 :D говорим си за сток коли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

 

Тия 480-тици са мноо опасни щот са лекички кат нас и мноо бегат

специално на Турбинираното му дават 0-100 за 9,3 с което е с 0,4 под нашто

време (D15B2) а най ми е странното че атмосферката 480 е пак 1,7 109 и

0-100 ги праи за 10 с. странното е че от ТУРБОТО другарите от Волво са

измъкнали само некви кирливи 11 коня. :D;)

 

Един колега имаше такава и я пооразмаза лекичко ;)

Няма какво да се чудиш - тези Волва с мотори на Рено!

 

само дето тая 1.7-ца не е на рено а е на Williams ... което е малко по-добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

незнам с какъв двигател е волвото(на рено или някои др-г ) ама 100% ще бие д15б2 :P говорим си за сток коли

Тъкмо като четях текста и бях готов да се пробвам, но уточнението накрая за Сток внесе разяснение. Ами да ги поздравим тези Шведски машини за постижението тогава:

С по-голям двигател + турбо и бият 1.5 градска Хонда :D

 

п.п. А може би то е постижение на Шведската и Френската инженерна мисъл заедно ;) Айде стига съм злорадствал, на неуспехите на останалите марки автомобили ;);)

:rolleyes:

Редактирано от Demon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HAYABUSA

С по-голям двигател + турбо и бият 1.5 градска Хонда :tooth:

А на тази хонда май само 1.5 и е останало пък едва ли на това волво неможе да се каже нещо повече от 120коня нищо че е с турбо то си бяга за 120 но пък тази хонда нз колко коня е станала :boo: та колкото и дае станала пак няма да може да го мине Редактирано от HAYABUSA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

е хайде хайде :D без грубости .... не може до едно време ... после може , нощо че е атмосферка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

 

С по-голям двигател + турбо и бият 1.5 градска Хонда :D

А на тази хонда май само 1.5 и е останало пък едва ли на това волво неможе да се каже нещо повече от 120коня нищо че е с турбо то си бяга за 120 но пък тази хонда нз колко коня е станала :P та колкото и дае станала пак няма да може да го мине

 

Ами моята е 1.5 и аз незнам колко е станала. Дай да го видим това Волво, може пък да е наистина много вървящо. Аз давам към средни 16-ки на Божура, 120 коня Волво няма да паднат в 15-ките със сигурност, а даже ще даде сигурно повече и от 17 сек за 400 метра. Пък ако ме бие, да е жив и здрав и да се похвали някъде, че с Турбото си е бил 1.5 Хонда и то Седан :P:)

Кажи къде да се видим другата седмица, че ще пътувам през Weekend-а.

 

Опа, sry....не бях погледнал, че си от Бургас :P Ако човека ти е от София, направи ни една среща pls?

Редактирано от Demon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

Нияма смисъл брадаре аз туй волво като го фана му даам големи ластици ма ако ше пътуваш към Бс звънни да сравним новия и стария седан :rolleyes:

Редактирано от beast

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Нияма смисъл брадаре аз туй волво като го фана му даам големи ластици ма ако ше пътуваш към Бс звънни да сравним новия и стария седан :)

:rolleyes: Супер, тамън да видя как ще върви следващата ми кола ;) Редактирано от Demon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...