Jump to content
kostata_v

Accord 6 2001г. ЕВТИНО +климатроник

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Публикувано изображениеПубликувано изображение Колеги ,да не си помислите че съм автокъща не просто харесвам акорд и рекс (рекс скоро ще имам) . Освен моя купих и този само за да си докарам повече багаж в БГ и така за колата;

2001 г ЮЛИ КЛИМАТРОНИК +всички екстри за модела ,ляти джанти 195 000 км +4000 до БГ. червен ,Преди да го докарам ще му сменя накладките ,маслото и филтрите . тел 0882000520 Асен търсете за връзка на 27.07.20012 акорда ще е в бг мисля че цената е повече от добра СНИМКИ http://www.cars.bg/u723562 Аз съм 2 собственик

Редактирано от chris_barnes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата на 27.07 ще е в София за няколко дни ако не се продаде веднага отива в Пазарджик .ПОЗДРАВИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0876564816 Това ще ми е тел. в БГ след 27.07 живи и здрави звънете не ме жалете колата за тези пари си е оферта .Ако е изключен тел значи още пътувам пробвайте отново

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е БГ 4900лв е цената СПЕШНО с лек коментар заради външни забележки 0876564816 Стоян

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акорда е 4600 няма такава цена до 15.08 съм в БГПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 15 08 ще съм в БГ след това оставам пълномощно на Кембо -Асен 0882000520 ПОЗДРАВИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,колеги правя 1 уточнение свалям цената на 4000лв и нито стотинка надолу . Оттук нататък процедирам по следни начин идвате гледате колата и или си тръгвате без какъвто и да е коментар ( има забележки еди си какво си или това е поужулено)или си стискаме ръцете плащате и си тръгвате с колата !По точно от това не бих могъл да го напиша ПОЗДРАВИ Публикувано изображениеАко някой си мисли за коментар по цената той само би бил НАГОРЕ

Редактирано от kostata_v

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

My link

 

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеАктуални снимки Публикувано изображение от преди няколко дни

Публикувано изображение

Редактирано от kostata_v

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте фенове и приятели съжалявам за това което ще прочетете но и на мен и на кемво ни писна от по 6-7 безмислени разговора на ден не ка сме реалисти коли на пазара всякакви които иска тази до 30 09 -4000лв не се пазарете след това 4200 бг лева вижте др акорди и си преценете сами ПОЗДРАВИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Платена вече Публикувано изображениеЧестито на новия собственик

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...